Bergüzar Korel: İrem Derici ile akrabayız

Bergüzar Korel, Tarkan konserinde bir araya geldiği İrem Derici ile akraba olduklarını söyledi.

 • 1

  Tarkan’ın, Harbiye Açıkhava Tiyatrosu’ndaki konserine ünlüler de akın etti. Seyirciler arasında Bergüzar Korel ile İrem Derici de vardı.
 • 2

  Bergüzar Korel, İrem Derici ile poz verirken şaşırtan bir açıklama yaptı. Korel, “Biliyor musunuz, biz İrem ile akrabayız. Benim kuzenim ile onun kuzeni evli. Ailelerimiz görüşüyor. Ama bunu çok az kişi biliyor” dedi.
 • 3

  Gazetecilerle sohbet sırasında Çeşme'nin pahalılığından yakınan Bergüzar Korel, "Bu yaz benim için güzel geçti. Ama Çeşme’nin pahalılığından yakınmak istiyorum. Attığınız adım başı para olmuş. Alaçatı özellikle feci bir halde. Ben Afrika'ya da, İspanya’ya da gittim bu sene. Ama oralarda harcadığım parayı inanın Çeşme ile kıyaslayamam. Acayip pahalı bir yer olmuş. Ben eski Çeşmeliyim” diye konuştu.
 • 4

  Tarkan’ın eşi Pınar ile annesi Neşe Tevetoğlu da konserdeydi.
 • 5

  Her fırsatta Tarkan'a olan hayranlığını dile getiren İrem Derici, konser sırasında 'Megastar'dan özel bir istekte bulundu. Tarkan'ın terini sildiği havluyu isteyen Derici'nin bu istediğini 44 yaşındaki Megastar geri çevirmedi.
 • 6

  Katıldığı O Ses Türkiye ardından ise çıkardığı Kalbimin Tek Sahibine şarkısıyla adından söz ettiren 30 yaşındaki Derici o anları şu sözlerle ifade etti: Güzeller güzeli eşi Pınar Hanım'dan izin aldım da istedim havluyu. Böyle mükemmel bir gece geçirmeye hasret kalmışız! Megastar'sın ve bu kadar mütevazisin, vay arkadaş, Allah çeyreğinin çeyreği sevgiyi nasip etsin herkese!

  Tarkan'dan İrem Derici'ye 'havlu'