Berkay'dan Arda Turan kavgasıyla ilgili açıklama

ntv.com.tr

"Arda Turan ile Berkay'ın bir mekanda kavga etmesi ve ünlü şarkıcının burnunun kırılmasının ardından Cumhuriyet Başsavcılığı harekete geçti ve soruşturma başlattı. Berkay'ın eşi Özlem Ada Şahin'in iddiaları ve gerekli hukusal işlemlerin başlatıldığını açıklamasının ardından önce Aslıhan Doğan Turan "Oğlumu kucağıma almama çok az kala, yazılıp çizilen hiçbir şeyin ve hiçbir 3. şahsın bana ve aileme zarar verebilecek nitelikte olmadığını bilmenizi isterim" dedi sonra Arda Turan "Kavganın sebebini Berkay’a sorun, anlatabiliyorsa anlatsın” diye konuştu. Yaşanan olaylarla ilgili son açıklama Berkay'dan geldi. Berkay, "Arda Turan gününü görecek" dedi.

 • 1

  BERKAY'DAN AÇIKLAMA

  BERKAY'DAN AÇIKLAMA
  Futbolcu Arda Turan'ın, eğlence mekanında burnunu kırdığı iddia edilen Berkay'dan bir açıklama geldi.

  Berkay, Kenan Erçetingöz'e yaptığı açıklamada 'Bana bir şey olmaz' diyen Arda Turan gününü görecek. Arda'ya seninle helalleşirim ama şartım var dedim. Şartım kamuoyundan özür dileyeceksin ve sonra seninle baş başa 20 dakika bir odada kalalım, ondan sonra her şeyi silerim' dedim. Bu konunun peşini bırakmayacağım. Araya girenlerin hepsine selamlarımı gönderiyorum. Bazılarının mafyatik hareketlerle bana bir şey olmaz havalarını da kimseye yedirmem." ifadelerini kullandı.
 • 2

  ASLIHAN DOĞAN'DAN İLK AÇIKLAMA

  Ardan Turan, Aslıhan Doğan Turan,
  Arda Turan ile Berkay arasında Emirgan'da bir mekanda yaşanan yumruklu kavganın ardından Aslıhan Doğan Turan sosyal medyadan bir açıklama yayınladı. Doğan Turan şu sözleri dile getirdi: "Yaşanmışlıklarıyla her daim olgunlaşmış bir insan, yetiştirilme şeklinden ötürü aile kavramının ne olduğunu iyi bilen bir evlat, tahmin edilenden çok daha güçlü bir kadın ve en önemlisi bir anne adayı olarak yazıyorum."
 • 3

  Ardan Turan, Aslıhan Doğan Turan,
  "İlişkimin ilk gününden evliliğimin bugününe kadar ne saçmalık varsa önüme sunuldu."
 • 4

  arda turan, berkay, KAVGA
  Farklı amaçlara hizmet eden, beni sosyal platformda eleştirmeyi kendinde hak gören ve malesef mutsuzlukla beslenen hazımsız insanlarla karşılaştım."
 • 5

  Ardan Turan, Aslıhan Doğan Turan,
  "Sabrım birçok kez denensede bugüne dek kimseye istediğini vermedim. Bugün de vermeyeceğim."
 • 6

  "YAZILANLAR BANA VE AİLEME ZARAR VEREMEZ"

  berkay, özlem ada şahin
  "Allahın izniyle oğlumu kucağıma almama çok az kala, yazılıp çizilen hiçbir şeyin ve hiçbir 3. şahsın bana ve aileme zarar verebilecek nitelikte olmadığını bilmenizi isterim. Saygılar..."
 • 7

  ARDA TURAN NE DEDİ?

  arda turan

  Kavga haberiyle ilgili sosyal medya hesabından açıklama yapan Arda Turan şunları söyledi:

  "Bugün gazetelerde çıkan haberle ilgili kısa bir açıklama yapmak isterim. İzin günümde arkadaşlarımla gittiğim bir mekanda yaşadığımız tartışmanın sebebi bir 'namus' konusu gibi haberleştiriliyor. Basit bir tartışma yaşanmıştır, doğrudur ama sebebi anlatılan şekilde değildir. Böyle bir şeyin olması da mümkün değildir. Her iki tarafa da geçmiş olsun. 

 • 8

  "SEBEBİNİ BERKAY’A SORUN"

  arda turan
  Hürriyet'ten Onur Baştürk'ün haberine göre; olayı daha fazla uzatmak istemediğini belirten Turan, “Sadece şunu yazabilirsin” deyip “Geldi, ensemden tuttu. Sebebini Berkay’a sorun, anlatabiliyorsa anlatsın” diye konuştu.

  Turan, Berkay’dan özür dilediği iddialarının da gerçeği yansıtmadığını söyleyerek, “Öyle bir şey yapmadım, niye özür dileyeyim?" dedi.
 • 9

  "ENSEMDEN TUTUNCA KAFAYI KOYDUM"

  berkay, arda turan, kavga
  2. sayfa programına konuşan Arda Turan yaşanan kavga olayı anlattı. Turan şu sözleri dile getirdi: "O hanımefendi ve arkadaşları yan masamızda eğleniyordu. 1 saat sonra mekana Berkay geldi. Benim yanıma gelip 'Kaptan seninle yarın görüşelim mi' dedi. 'Tamam Berkay, konuşalım' dedim. Önce şakalaşıyor sandım. Sonra gelip ensemden tutunca sinirlendim. Sonra 'sana ne oluyor' dedim, kafayı koydum. O ana kadar neden kavga ettiğimizi bile bilmiyordum. Olayın detaylarını Aslıhan'dan öğrendim. Onu da Özlem aramış. Duyduklarım karşısında şoke oldum. Berkay'ın eşiyle aramızda hiçbir sohbet olmadı. Hastaneye silahla gittim. Berkay'a 'Ben kimsenin karısına, kızına bakmam. Eğer bu iftiraya inanıyorsan bana sık' dedim. Hastanede 'bir yanlış anlaşılma olmuş' dedik. Eşiyle ve Berkay ile sarılarak, helalleşerek ayrıldık. Sabah uyandığımda Berkay ve eşinin bu açıklamalarını okudum."
 • 10

  ÖZLEM ADA ŞAHİN DE KONUŞTU

  berkay, özlem ada şahin, berkayın karısı
  Şahin, "Dün akşam yaşanan durumdan dolayı çok üzgünüm... Eğlenmeye gittiğimiz mekanda bahsi geçen şahsın sözlü "Çok güzel kadınsın, evli olmasan seni kaçırmazdım" tacizine uğradım. Bu duruma eşimin şahit olmasından sonra yaşanan gerginlik bu şahsın eşime kafa atması ve eşimin burnundan kanlar gelmesiyle biz direkt hastaneye gittik. Yapılan tektikler sonucu eşimin burnunda 15 tane kırık olduğu anlaşılmıştır. Ve acil ameliyat gerekli olduğu bilgisi bize verilmiştir. Bu konuda üzgün olduğum hemcinsim ve bir bebek bekleyen bir anne adayının yaşayacakları beni derinden etkiemektedir. Gerekli hukuksal işlemler tarafımızdan başlatılmıştır. Kamuoyu bilgilerine arz ederim" mesajını paylaştı.
 • 11

  ARDA-BERKAY KAVGASI İÇİN SORUŞTURMA

  arda turan, berkay, kavga, soruşturma
  Yaşananların ardından olaya ilişkin İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı soruşturma başlattı.