Beyazıt Öztürk'ten evlilik açıklaması

Çıktığı Avrupa turnesiyle Beyaz Show'u Avrupalı izleyicinin ayağına taşıyan ünlü şovmen ve sunucu Beyazıt Öztürk, Düsseldorf kentinde sanat camiasının ünlü isimleriyle birlikte, salonu dolduran yaklaşık 3 bin beş 500 davetliyiyle buluştu.

 • 1

  KİMLER KATILDI?

  KİMLER KATILDI?
  Düsseldorf'un tanınmış salonlarından Mitsubishi Electric Halle'de gerçekleştirilen Beyaz Show'a sanat camiasının ünlü isimlerinden Demet Akalın, Hakan Altun, Ayla Çelik, Asla Vazgeçmem dizisinin başrol oyuncusu Tolga Sayışman, Ben Bilmem Eşim Bilir adlı televizyon yarışma programına Dortmund'dan katılan ve ödül kazanan Esra-Sabit Şimsek çifti ve Almanya 2.Ligi ekiplerinden Fortuna Düsseldorf ve A Milli Futbol Takımı'nda forma giyen Kaan Ayhan konuk olarak katıldı.
 • 2

  "DEDİM BU DÜĞÜNE GİDEYİM ARTIK"

  "DEDİM BU DÜĞÜNE GİDEYİM ARTIK"
  Programda konu Beyaz-Ayla Çelik aşkı iddialarına gelince Öztürk şöyle konuştu: “Ben evleneceğimi gazetelerden öğrendim, dedim bu düğüne gideyim artık."
 • 3

  "HER GÜNE EVLENECEKMİŞİM GİBİ BAŞLIYORUM"

  "HER GÜNE EVLENECEKMİŞİM GİBİ BAŞLIYORUM"
  Salondan “Evlenmeyecek misin?” sorusu sorulduğunda ise Öztürk şöyle cevapladı: “Her güne evlenecekmişim gibi başlıyorum, ama olmuyor."
 • 4

  "BU İŞİ YAPANLA ZOR"

  "BU İŞİ YAPANLA ZOR"
  "Annem zaten önce benim için birisini çok beğeniyor, sonra çok geçmeden dönüyor. Beğendiği kız, işi gereği yanından ayrıldın mı, ne iş yapıyor diye soruyor, bende anlatınca bu işi yapanla zor deyip vazgeçiyor. Böylece bende evlenemiyorum“
 • 5

  "TELEVİZYON YAYINIMIZA DÖNECEĞİZ"

  "TELEVİZYON YAYINIMIZA DÖNECEĞİZ"
  Program sırasında Beyaz, “Beyaz Show artık televizyondan yayınlanmayacak diye söylentiler var, bunlar asla doğru değil. Beyaz Show, sizlerin desteği ile yirmi yılını geride bıraktı, sizin bu desteğiniz olduğu sürece kesintiye uğramayacak. Turnenin tamamlanmasının ardından, yeniden televizyon yayınımıza döneceğiz” dedi.