Bülent İnal: Abdülhamid’in ruhuna girdim

Payitaht Abdülhamid'in başrolü Bülent İnal, "Abdülhamid’in ruhuna girdim" ifadelerini kullandı.

 • 1

  YABANCI BASINDAN İLGİ

  YABANCI BASINDAN İLGİ
  Dünyanın her yerinden canlı yayın yapan Al Jazeera Mubasher kanalının ‘El Mesaiyyat’ programı, önceki gün TRT’nin ‘Payitaht Abdülhamid’ dizisinin İzmit’teki setini ziyaret etti.
 • 2

  "TEDİRGİNLİĞİM VARDI"

  "TEDİRGİNLİĞİM VARDI"
  Sunucu Mogahed Sarar, başrol oyuncusu Bülent İnal’la canlı yayın röportajı gerçekleştirdi. Role hazırlığını anlatan İnal şöyle konuştu: “Abdülhamid, çok sinematografik bir karakter... Başlangıçta tedirginliğim vardı, ancak bu rolü oynamayı çok istiyordum. Proje, iyi bir senaryo, yapım şirketi ve doğru isimlerle birlikte mükemmel bir şekilde ortaya çıktı."
 • 3

  "ONUN RUHUNA GİRDİM"

  "ONUN RUHUNA GİRDİM"
  "Senaristlerimizle, tarih danışmanlarımızla ve okuduğum tarih kitaplarıyla dolu dolu üç ay geçirdim ve karakterin üzerine çalıştım. Onun ruhuna girdim ve rolü üzerime giyebileceğimi hissettim"
 • 4

  NEREDE ÇEKİLİYOR?

  NEREDE ÇEKİLİYOR?
  Osmanlı döneminde geçen 'Payitaht Abdülhamid'in nerede çekildiği izleyiciler tarafından merak ediliyordu. Dizinin çekimleri özel olarak kurulan Kocaeli SEKA Film Platosu'nda gerçekleşiyor.
 • 5

  34. PADİŞAH

  34. PADİŞAH
  Osmanlı İmparatorluğu'nun 34'üncü padişahı olan, 1876 yılında çıktığı tahtta 33 yıl kalan Sultan 2. Abdülhamid’in hayatının anlatıldığı 'Payitaht Abdülhamid' başrollerinde ise Bülent İnal ve Özlem Conker var.