Burak Yılmaz ile kavga eden şoför konuştu

Milli Futbolcu Burak Yılmaz, Nişantaşı'nda hatalı park nedeniyle bir halk otobüsü şoförü ile tartışmıştı. Yılmaz'ın, güçlükle sakinleştirildiği o görüntüler önceki gün ortaya çıktı. Şoför Orhan Çimen, olay hakkında açıklamalarda bulundu.

 • 1

  "KÜFÜRLER YAĞDIRDI"

  Burak Yılmaz ile kavga eden İETT şöförü Orhan Çimen Yılmaz'ın kendisine küfür ettiğini iddia ederek şöyle konuştu: "Burak cama eliyle vurdu. Hemşehrim niye vuruyorsun dedim. Sonra üstüme yürüdü. Bana vurmaması için sopayı çıkardım. Aşağı indiğinde geri koydum. Bizde vurma yok. Caydırma amaçlı kendimizi koruyoruz. Arabanın önüne geçti. Sürekli küfürler yağdırdı."

 • 2

  "BAŞKA YERDE OLSA VURURDUM"

  Çimen şöyle devam etti: "Zorla götürdüler. Arabayı duraktan çek dediğimiz için kızmış. Ben de arabanın önünde durdum. Ben durdukça sinirlendi. Başka yerde olsam sopayla vururdum ama arabadaydım. 

 • 3

  "SOPAYI GÖRÜNCE GERİ GİTTİ"

  "Sopa olmasaydı bana vuracaktı. Görünce geri gitti. O bana vurana kadar ben vurmazdım. Kimse tutamadı. Arabanın içinden neden çıkıyorsun? Arabanın önüne geldi. 2-3 tane güvenlik onu tuttu. Normalde yarın sabah servise çıkacaktım fakat beni merkeze çağırdılar. Yarın lisansımı iptal edecekler." 

 • 4

  "MAHKEMEYE VERDİM"

  "Burak Yılmaz olduğunu da bilmiyordum. Yarım saat sonra öğrendim. Haksız değilim ki pişman olmadım. Haksız olsam, benden küçük olmasına rağmen elini öperim. Burak Yılmaz'ı mahkemeye verdim. Hakaret ettiği için, üstüme yürüdüğü için mahkemeye verdim. Şu an yine görsem Burak Yılmaz'ı tanımam."

 • 5

  "VALE DURAĞA PARK ETMİŞ"

  Çin Süper Lig takımlarından Beijing Guoan'da futbol kariyerine devam eden Yılmaz'da konuyla iligili daha önce şu açıklamayı yapmıştı: “O olayda hiç suçum yok, valeden kaynaklandı. Aracımı valeye vermiştim, o da durağa park etmiş. İETT şoförü benim park ettiğimi sanınca ufak bir tartışma oldu”

 • 6