Burcu Esmersoy: 50 yaşında da bekar olacağım

Burcu Esmersoy, ilerleyen yaşını dert etmediğini söyleyerek, 50 yaşında nasıl bir kadın olmayı hayal ettiğini anlattı.

 • 1

  40'A GİRİYOR

  40'A GİRİYOR

  Yarın 40’ıncı doğum gününü kutlayacak olan Burcu Esmersoy, Instyle dergisine verdiği röportajda yaşına dair hislerini anlattı.

 • 2

  "DAHA GÖRECEK ÇOK ŞEY VAR"

  "DAHA GÖRECEK ÇOK ŞEY VAR"

  Yaş meselesini dert etmediğini söyleyen Esmersoy, ‘35 yaş yolun yarısı’ derler ya, o hesaba göre 70 yaşında filan ölmek lazım. Ama benim hesabıma göre en az 40, en fazla 50 yaş yolun yarısı oluyor. Bu demek oluyor ki daha yaşayacak ve görecek çok şeyimiz var” şeklinde konuştu.

 • 3

  "HALA BEKAR BİR BURCU ESMERSOY"

  "HALA BEKAR BİR BURCU ESMERSOY"

  Esmersoy, 50 yaşında nasıl biri olacağını şöyle anlattı:

  Yakın arkadaşlarıyla Cuma günleri düzenli olarak sinemaya giden, büyük bir ihtimalle briç ya da kağıt oynayan, hala çalışıyor olan birini görüyorum. Kamera önünde olmasına gerek yok, kameranın gerisinde de olabilir bu iş ve sanırım hala bekar olan bir Burcu Esmersoy...”

 • 4

  İSPANYOLCA ÖĞRENECEK

  İSPANYOLCA ÖĞRENECEK
  "Mesleki anlamda riskleri göğüsleyebileceğim bir dönemde mutlaka sakin, yeşilliği bol bir yöreye yerleşmek ve orada yaşlanmak istiyorum" diyen Esmersoy, üçüncü dil olarak İspanyolca öğrenmek istediğini söyledi.
 • 5

  "BİROL GÜVEN'E ASLA HAYIR DEMEM"

  "BİROL GÜVEN'E ASLA HAYIR DEMEM"
  İlk dizi deneyimini 'Çocuklar Duymasın'da yaşayan Esmersoy, "Bir daha öyle bir dizi için teklif gelirse ve özellikle Birol Güven'den teklif gelirse buna asla hayır demem" şeklinde konuştu.