Çağla Şıkel: İnsanların kafasında soru işareti kalmasın

DHA

Antalya'da bir gelinlik firmasının düzenlediği defilede podyuma çıkan Çağlı Şıkel, eski eşi Emre Altuğ ile yeniden evleneceği iddialarına, "İnsanların kafasında soru işareti kalmasın. Biz çok iyi geçinen iki anne babayız. Evlilik düşüncemiz yok" diyerek yanıt verdi.

 • 1

  Antalya'da bir moda firmasının Kundu oteller bölgesindeki otelde düzenlediği moda günlerinde mankenler podyuma çıktı. Çağla Şıkel, Özge Ulusoy, Merve Büyüksaraç ve Günay Musayeva'nın yanı sıra 20 manken, 2018 kreasyonu gelinlikleri tanıttı.
 • 2

  "BIRAKMAYI DÜŞÜNMÜYORUM"

  "BIRAKMAYI DÜŞÜNMÜYORUM"
  Defile öncesi gazetecilerin sorularını yanıtlayan manken Çağla Şıkel ise mankenliği bırakmanın bir yaşı olduğuna inanmadığını söyleyerek, "Bu kadar sevilirken, kendime bu kadar iyi bakıyorken, iyi görünüyorken, hala bir talep varken ve el üstünde tutuluyorken bırakmayı düşünmüyorum" ifadelerini kullandı.
 • 3

  "İNSANLARIN KAFASINDA SORU İŞARETİ KALMASIN"

  "İNSANLARIN KAFASINDA SORU İŞARETİ KALMASIN"
  Eski eşi şarkıcı Emre Altuğ'la yeniden evlenecekler yönündeki iddialara da yanıt veren Çağla Şıkel, şu sözleri dile getirdi: "İnsanlar bizi beraber görmek isteyebilirler ama bizde öyle bir şey yok. Bu nedenle her seferinde söylüyorum ki, insanların kafasında soru işareti kalmasın. Biz çok iyi geçinen iki anne babayız."
 • 4

  "EVLİLİK DÜŞÜNCEMİZ YOK"

  "EVLİLİK DÜŞÜNCEMİZ YOK"

  "Sevgili anlamında, karı koca anlamında yollarımızı ayırmış olsak bile çocuklarımız için görüşüyor ve sohbet ediyoruz" diyen 38 yaşındaki Şıkel, "Bu tekrar bir araya geleceğiz anlamında olmuyor. Bizim böyle bir düşüncemiz, fikrimiz asla yok. Emre'yi gerçekten çok seviyorum. Çok çok iyi bir insan, şükürler olsun ki, çocuklarımın babası kendisi. Bu büyük bir şans. Fakat bu tekrar bir araya geleceğimiz, evleneceğimiz anlamına gelmiyor." ifadelerini kullandı. 

 • 5

  İki yıl önce boşanan Emre Altuğ ve Çağla Şıkel'in geçtiğimiz ay aynı sahneyi paylaşması barışma iddialarını güçlendirmişti.

  Zorlu'da konser veren Altuğ'a Şıkel bale dansıyla eşlik etmişti. 

  ESKİ EŞLER AYNI SAHNEDE