Calvin Harris’ten Taylor Swift ilişkisine ilk yorum

Calvin Harris, kendisini terk ettikten sonra oyuncu Tom Hiddleston ile birlikte olmaya başlayan ve geçtiğimiz günlerde ondan da ayrılan eski sevgilisi Taylor Swift ile olan ilişkisi hakkında ilk kez açıklama yaptı.

 • 1

  ESKİ SEVGİLİDEN İLK RÖPORTAJ

  ESKİ SEVGİLİDEN İLK RÖPORTAJ

  Ünlü İskoç DJ Calvin Harris, uğruna terk edildiği İngiliz oyuncu Tom Hiddleston ve eski sevgilisi şarkıcı Taylor Swift’in ayrılık haberi sonrası ilk kez konuştu.

 • 2

  DİKKAT ÇEKEN AÇIKLAMA

  DİKKAT ÇEKEN AÇIKLAMA

  GQ dergisi tarafından “Yılın Solo Şarkıcısı” seçilen Harris, eski ilişkisiyle ilgili yaptığı açıklamalarla ilgi odağı oldu.

 • 3

  "ZOR BİR DURUM"

  "ZOR BİR DURUM"

  “Çok özel olduğunu düşündüğünüz bazı şeylerin birdenbire herkes tarafından bilinmesi çok zor bir durum” diyen 32 yaşındaki DJ, “Bazen ilişkiden sonra yaşananlar, ilişkinin kendisinden daha çok reklam oluyor” dedi.

 • 4

  "İLİŞKİDEN SONRA KIYAMET KOPTU"

  "İLİŞKİDEN SONRA KIYAMET KOPTU"

  26 yaşındaki ABD’li eski sevgilisi ile ilişkisi hakkında, “Biz birlikte olduğumuz dönemde medya döngüsü içine girmemek için çok çabaladık. Ben ünlü olmak konusunda pek iyi değilim. Ancak ilişki bittikten sonra kıyamet koptu” yorumunu yaptı.

 • 5

  TWITTER SAVAŞI

  TWITTER SAVAŞI

  Ayrılıktan sonra Taylor Swift, Harris’in listeleri altüst eden şarkısı ‘This is What You Came For’ şarkısını takma isimle yazdığını doğrulamış, bunun üzerine Harris Twitter’dan eski kız arkadaşı ve ekibinin onun adını karalamaya çalıştığını savunmuştu.

 • 6

  "YENİ İLİŞKİNE ODAKLAN"

  "YENİ İLİŞKİNE ODAKLAN"

  Harris ayrıca “Bunu şimdi açıklamaya karar vermesi çok incitici ve beni ne kadar kötü bir pozisyona sokuyor. Eğer yeni bir ilişkin varsa ve mutluysan ona odaklanmalı ve eski sevgilini gözyaşlarına boğmayı düşünmemelisin” yazmıştı.

 • 7

  "BASKIYA YENİK DÜŞTÜM"

  "BASKIYA YENİK DÜŞTÜM"

  Twitter’da o dönem yazdıklarını değerlendiren Harris, “Twitter mevzusu o baskıya yenik düşmem sonucunda oldu. Bunların hiçbirinin önemli olmadığını anlamam bir dakikamı aldı. Ben pozitif bir adamım” şeklinde konuştu.

 • 8

  "DOĞRU BİR İLİŞKİ DEĞİLDİ"

  "DOĞRU BİR İLİŞKİ DEĞİLDİ"

  Harris, “Bizimkisi doğru bir ilişki değildi, bir şeyler yolunda gitmiyordu ve sona erdi. Ancak ne olduysa ilişki bittikten sonra oldu” yorumunu yaptı.

 • 9

  15 AYLIK İLİŞKİ BİTTİ

  15 AYLIK İLİŞKİ BİTTİ

  Calvin Harris ve Taylor Swift'in ilişkisi 15 ay sürdü.

 • 10

  BİR İLİŞKİ BİTTİ, DİĞERİ BAŞLADI

  BİR İLİŞKİ BİTTİ, DİĞERİ BAŞLADI

  Swift, Harris'i terk ettikten iki hafta sonra 35 yaşındaki oyuncu Tom Hiddleston'la öpüşürken görüntülenmişti.

 • 11

  DÖRT YILDA 13 SEVGİLİ

  DÖRT YILDA 13 SEVGİLİ

  Hiddleston, Taylor Swift’in son dört yılda hayatına giren 13’üncü sevgilisi olmuştu.