Cara Delevingne itiraf etti: Tacize uğradım

Gwyneth Paltrow ve Angelina Jolie ve onlarca isimden sonra Cara Delevingne de yapımcı Harvey Weinstein tarafından tacize uğradığını itiraf etti.

 • 1

  İngiliz model ve oyuncu Cara Delevingne (25), Hollywood filmleri yapımcısı Harvey Weinstein hakkında çıkan taciz haberlerine bir yenisini daha ekledi.

 • 2

  Delevingne, Twitter üzerinde başlatılan ve kadınların yaşadığı cinsel taciz olaylarını neden anlatmadıklarını açıkladıkları #WhyIDidntReport (#NedenAnlatmadım) etiketi üzerinden kendi sebebini paylaştı.


 • 3

  Model, yapımcının yıllar önce kendisini taciz ettiğini şu sözlerle anlattı: “İlk oyunculuk deneyimimde Harvey Weinstein’den bir telefon aldım ve onunla film hakkında konuşmak için buluştum. Yanımızdaki insanlar gittiğinde Harvey biraz daha kalıp sohbet etmek istedi" dedi.


 • 4

  25 yaşındaki model-oyuncu sözlerine şöyle devam etti: Yalnız kaldığımızda birlikte olduğu oyunculardan ve cinsellikten bahsetmeye başladı. Sonra beni odasına davet etti, hemen reddettim. Gitmem gerektiğini söyleyip kapıya yürüdüğümde beni öpmeye çalıştı.

 • 5

  Cara Delevingne "Çok güçsüz ve korkmuş hissettim. Ailesine zarar vermemek için konuşmadım. Ama anladım ki bu çok fazla kadına oluyor ve hepsi korktuğu için susuyor" diye konuştu.
 • 6

  Tüm bu yaşananların ardından Harvey Weinstein, gazetecilere yaptığı açıklamada “İyi değilim ama deniyorum. Yardıma ihtiyacım var” dedi. Yapımcı, Arizona’da özel bir rehabilitasyon merkezine yerleşti.