Cem Özer sağlık durumu hakkında konuştu: Ölmeden cenazemi yaşadım

DHA

Sinan Çetin'in yönettiği 'İstasyon' filminin çekimleri sırasında ayağını kıran,oksijen tedavisinde kötüleşerek yoğun bakıma alınan Cem Özer günler sonra ilk kez açıklama yaptı. Sağlık durumunun iyi olduğunu söyleyen oyuncu, "Yoğun bakımda öldüğümü zannettim. Ben ölmeden cenaze törenimi yaşadım" dedi.

 • 1

  Cem Özer, Cem Özer'in sağlık durumu, Cem Özer'den basın toplantısı

  Ünlü oyuncu Cem Özer tedavi gördüğü hastanede basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Özer eşi ve kızıyla kameraların karşısına çıktı. Hastalık sürecini ve yaşadıklarını anlattı. İşte Özer'in açıklamalarından satırbaşları:

  VİDEO: CEM ÖZER YOĞUN BAKIMDAN SONRA İLK KEZ KONUŞTU

 • 2

  Cem Özer, Cem Özer'in sağlık durumu, Cem Özer'den basın toplantısı
  Şu anki sağlık durumum iyi. Tabii ki daha iyi günlerimiz oldu. Ama oldukça iyi. Her gün de daha iyiye gidiyor. Fizik tedaviyle devam ediyoruz. Zor günler geçirdik tabi. Ama her şerde bir hayır vardır.

 • 3

  Cem Özer, Cem Özer'in sağlık durumu, Cem Özer'den basın toplantısı
  Bundaki hayır da şu oldu beni çok seven insanlar varmış, benim çok sevdiği insanlar varmış. Bunu fark ettim. Şunu söylemek istiyorum. sevdiğinizi biri varsa bunu ona sağlıklıyken gösterin. Gerçekten o anlamda çok duygulu günler geçirdim
 • 4

  Hiç ummadığım kişiler geldi, hiç ummadığım kişiler benim için gözyaşı döktü ve ben bu saatten sonra o insanları bırakmayacağım.

 • 5

  Sadece tanıdığım sevenler değil tanımadığım insanlar da var. Afyon'dan kaymak mı gelmedi, Kayseri'den pastırma, Trabzon'dan tereyağı mı gelmedi mi? Kemik suyu çorbalar... Aşçılarından şeflerinden çorbalar, reçeller... Hepsinin üstünde güzel notlar var. Sayamayacağım kadar şey. Bu beni çok duygulandırdı.

 • 6

  Hep şey derdim ben biz nekrofili bir milletiz ya. Ölü seviyoruz, cenazelerde en çok ben severdim şovları yapıyoruz. Hep şey derdim bir insanın heykelini dikip, adını yaşatacaksanız onu ölmeden yapın. Ben ölmeden o cenaze törenini yaşadım. Gelenlerin gözünde pişmanlıkları gördüm.

 • 7

  Mehmet Ali ile sıkı fıkı bir dostluğumuz yoktu ama uyandığımdan beri aklımda o var. Asistanıyla konuştum. 'Ne olur bırakmayın elini tutun' dedim. İnşallah o da bir an önce kendisine gelir.

 • 8

  Yoğun bakımda yatanlar her şeyi duyuyor ve hissediyoruz. Yoğun bakımda 'ben gittim, öldüm' dedim. Şu an sadece hatırlıyorum. Bırakmıştım kendimi. Oh be güzel bir şey kurtulduk her şeyden, dertten tasadan. Şimdi annemle babamla zaman geçiririm.

 • 9

  Zihin böyle düşünüyor. Koma böyle bir şey. Ama sonra eşimle kızımı bana bir şeyler anlatırken duydum. Yanımda belki 5 dakika kaldılar ama bana bir saat gibi geldi. Sonra dedim; Cem ne yapıyorsun, sen gideceksin ama onlar mahvolur, sonra kendimi toparladım. Ben o kapıya gittim oradan geri döndüm.
 • 10

  O yüzden Mehmet Ali'nin başından ayrılmayın. En çok kimi seviyorsa gitsin o konuşsun başında. Uzunca bir süre sizlerle görüşme imkanımız olmadı. Bacağımda sıkıntı yok. Yürüyerek geldim zaten buraya.