Cem Yılmaz: O paylaşımın romantik bir yanı var

Yapımcılığını üstlendiği Deli Aşk filmi cuma günü vizyona giren Cem Yılmaz soruları yanıtladı.

 • 1

  "GÜLDÜREN İNSANLARI SEVİYORUZ"

  ‘Kadınlar kendilerini güldüren erkekleri severler’ klişesi üzerine Cem Yılmaz şöyle konuştu: Bunun kadınla, erkekle bir ilgisi yok aslında. Cinsiyeti ortadan kaldırırsak güldüren insanları elbette seviyoruz. Ama bir aşk ilişkisinde işe yarayıp yaramadığını söyleyemem.

 • 2

  "AŞKTA KENDİNİ GÜLDÜRÜYORSAN TEHLİKELİ"

  Kadınlar komik erkekleri seksi buluyorlar mı? sorusuna ise Yılmaz şöyle yanıt verdi: Zannetmiyorum. Başka bir-iki şeye daha ihtiyaç var sanırım. Sadece güldürerek olmaz o iş! Yatakta komedyen, mutfakta aşçı... Onu başka şeylere de çevirebiliriz... Ama şu bir gerçek; aşkta eğer kendine güldürüyorsan işte o tehlikeli.

 • 3

  "ŞENER ŞEN SEVDİĞİM BİR SANATÇI"

  Hürriyet'e konuşan Yılmaz, "Siz hiç sevdiğiniz birinin altına yorum yazmadınız mı?" sorusuna üzerine ise şu sözleri dile getirdi: "Şener Şen hayatımın her evresinde sevdiğim bir sanatçı ama altına gidip hiçbir şey yazmadım."

 • 4

  "ÖZGÜRLÜK DİYE BAĞIRANLARIN BUNA KATLANMASI LAZIM"

  "Bence mücadele etmemiz gereken sosyal medya değil, onun içindeki insan. Bu şuna benziyor; insanların evine mikrofon yerleştirmiş gibi artık ne konuştuklarını duyuyorsun...Tabii bu insanların hepimiz kadar konuşmaya hakkı var. Biz özgürlük diye bağıranların buna katlanması lazım."

 • 5

  "O PAYLAŞIMIN ROMANTİK BİR YANI VAR"

  "Ben son dönemdeki vurguyla ilgilenmiyorum. Atatürk benim her zaman sevdiğim bir insan. Bu sevgi yeni filizlenmedi. O paylaşımın romantik bir yanı var. Bu siyasi bir şey değil. Ama insanlar bunu politik bir tavır olarak görüyorlarsa onda da bir sakınca yok. Bir de şöyle bir şey var; ben 23 Nisan’da doğdum, Ozan Güven 19 Mayıs, Zafer Algöz 30 Ağustos doğumlu. Dolayısıyla biz Cumhuriyet çocuğuyuz, ne yapalım?"

 • 6