Ceyda Düvenci: Arabayı durdurdu 10 dakika ağladı

Oyuncu Ceyda Düvenci, evliliğiyle ilgili samimi açıklamalarda bulundu. Düvenci kızı ve eşi Bülent Şakrak arasında yaşanan duygusal bir anı anlatırken eşinin arabayı durdurup 10 dakika ağladığını ifade etti.

 • 1

  Bir alışveriş merkezinde sevenleriyle bir araya gelen Pınar Altuğ Atacan ve Ceyda Düvenci anneliklerini ve mutlu evliliğin sırlarını anlattı.
 • 2

  Çocuk gelişimi alanında eğitim aldığını söyleyen Ceyda Düvenci, “Gelecek sene de psikoloji okuyacağım. İyi bir psikolog olmak istiyorum. 45 yaşımdan sonra özel durumda olan annelerin psikolojilerine destek vermek istiyorum" dedi.
 • 3

  "Anne olmayı yeniden istiyorum" diyen Düvenci, "Her an üçüncü çocuğu yapabilirim. 2 buçuk sene sonra ilk defa Bülent ile yalnız başımıza bu ay sonu tatile gideceğiz. Ama sürekli olmadığımız zamanlar nasıl olacak planlayarak geçiyor” ifadelerini kullandı.
 • 4

  Düvenci kızı Melisa ve Eşi Bülent Şakrak’la olan ilişkisini şu sözlerle anlattı: "Melisa her zaman benim iki babam var diyor. Bülent de Melisa’nın en iyi arkadaşı olmayı talep etti, “İleride size söyleyemediklerini bana söylesin istiyorum” dedi.
 • 5

  Düvenci Engin Akgün'den olan kızı Melisa ve eşi Şakrak arasında yaşanan anısını ise şu sözlerle anlattı: Melisa 5 yaşındaydı… Bülent’in üzerinde o gün kamuflaj bir pantolon vardı. Melisa ona baktı ve 'Sen benim bundan sonra asker babam olur musun' dedi. Bülent arabayı E5’te kenara çekti ve 10 dakika ağladı. Melisa, " O benim Bülent Babam o benim Engin Babam" dedi ve birbirinden ayırmadı."