Çocuklarıyla arkadaş gibi olan ünlü anneler

ntv.com.tr

Anne çocuk gibi görünmekten ziyade arkadaş gibi olan ünlü anneler ve çocukları...

 • 1

  Sinema ve moda dünyasının ünlü anneleri, ilerleyen yaşlarına rağmen genç görünümlerini koruyarak gençlik çağındaki çocuklarıyla arkadaş gibi görünmeyi başarıyorlar. Demi Moore’dan Victoria Beckham’a, Uma Thurman’dan Cindy Crawford’a kadar iki sıkı dost gibi görünen ünlü anneler ve çocukları...

 • 2

  DEMI MOORE

  DEMI MOORE

  "Hayalet" filmiyle yıldızı parlayan Hollywood'un ünlü oyuncusu Demi Moore, Bruce Willis'ten olan evliliğinden üç kız sahibi bir anne. Her biri birer yetişkin olan kızlarının da Moore'un ve Willis'in izinden gittikleri biliniyor. Kızlarından Rumer Broadway'de ilk kez sahneye çıkarken, Scout ve Tallulah da oyunculuk ve şarkıcılık alanına adımlarını attı. Kızlar, sadece kariyer anlamında değil, dış görünüm açısından da annelerini takip ediyor. Bu fotoğraf, anne kızdan ziyade iki yakın arkadaş fotoğrafı gibi görünüyor. (Sağdaki Demi Moore.)

 • 3

  CINDY CRAWFORD

  CINDY CRAWFORD

  Bir zamanların en ünlü top modellerinden olan Cindy Crawford, 14 yaşındaki Kaia ve 16 yaşındaki Presley'nin annesi. Crawford'un çocukları da onun izinden giderek moda sektörüne adım attı ve şimdiden moda dergilerinde yer aldılar bile. Bu fotoğrafı görenlere, annesinin kopyası gibi duran Presley'nin yanındaki kişinin 50 yaşındaki annesi olduğuna inanmak güç geliyor.

 • 4

  REESE WITHERSPOON

  REESE WITHERSPOON

  Reese Witherspoon, başarılı bir oyuncu olmasının yanı sıra Ava Elizabeth, Deacon ve bebek Tennessee'nin annesi. En büyük kızı Ava'nın fotoğraflarını sosyal medyada sıklıkla paylaşan 40 yaşındaki oyuncu, bu fotoğrafında Ava ile iki sıkı dost gibi görünüyor. 

 • 5

  SUSAN SARANDON

  SUSAN SARANDON

  Eva Amurri Martino Amerikalı oyuncu Susan Sarandon ile İtalyan yönetmen Franco Amurri'nin kızı olarak dünyaya geldi. Eva, çocukluğundan beri annesi gibi bir oyuncu olmak istedi. Şimdiye dek birkaç sinema ve televizyon yapımında rol aldı bile. 69 yaşındaki annesi Susan Sarandon ile iki meslektaş ve iki yakın arkadaş gibiler.

 • 6

  UMA THURMAN

  UMA THURMAN

  Üç çocuk annesi 46 yaşındaki Uma Thurman'ın en büyük kızı 17 yaşındaki Maya. Annesinin sarı saçları ve mavi gözlerini miras alan ve onunla birlikte ödül törenlerinde kırmızı halıda da boy gösteren Maya için pek çok kişi annesinin kariyerini de miras almasını bekliyor. 

 • 7

  VICTORIA BECKHAM

  VICTORIA BECKHAM

  Victoria Beckham, eşi David Beckham'la birlikte üçü erkek, biri kız olmak üzere dört çocuk annesi bir moda ikonu. Ünlü anne ve iş kadını Beckham, sıklıkla en büyük oğlu Brooklyn ile fotoğraflarını sosyal medyadan paylaşıyor. 42 yaşındaki Beckham ile 17 yaşındaki Brooklyn'i yan yana görenler anne oğuldan ziyade iki arkadaş gibi durdukları yorumunu yapıyor.

 • 8

  KATE BECKINSALE

  KATE BECKINSALE

  42 yaşındaki İngiliz oyuncu Kate Beckinsale'in tek çocuğu olan Lily Mo, küçük yaşına rağmen şimdiden annesinin izinden giderek birkaç filmde rol aldı. Birbirlerinden hiç ayrılmayan iki yakın arkadaş gibi olan Kate ve Lily, alışverişe çıkmayı, sosyal aktivitelere katılmayı ve birlikte zaman geçirmeyi çok sevdiklerini söylüyor.