Dudak şekliniz karakteriniz hakkında neler söylüyor?

Dudakların şekli karakter hakkında ip ucu verir mi? Bilimsel bir yaklaşım olmasa da bu duruma inananların sayısı azınsanmayacak kadar çok. Peki ama gerçekten dudak şekli ile karakter arasında bir bağlantı var mı? İşte ünlü isimlerden yola çıkarak dudak şekline göre karakter analizi...

 • 1

  İNCE DUDAKLAR

  Kate Middleton gibi incecik dudaklarınız varsa, yalnız olmayı sevenlerdensiniz, çünkü kolay kolay güvenmezsiniz. Başkalarının yanınızda olmasına ihtiyacınız yok. İlişki dilinden çok anlamasanız da bu sizin bir ilişkide kötü olduğunuz anlamına gelmez. İçine kapanık olduğunuz için insanlar sizi anlamakta güçlük çeker.

 • 2

  DOLGUN ÜST DUDAKLAR

  Çinlilerin inancına göre, yüzündeki bir noktayı değiştirirsen, kaderini de değiştirmiş olursun. Eğer dudaklarınızı bu şekilde değiştirdiyseniz, bencilsiniz ve muhtaçsınız. İlişkilerinizde ise oyun oynamayı seviyorsunuz.


  Üst dudağınız Scarlett Johansson gibi doğal olarak dolgunsa eğer, karşınızdakinin ihtiyaçlarını kendi ihtiyaçlarınız kadar önemsiyorsunuz. Her şeyden önce çok verici bir insansınız.

 • 3


  ÜST DUDAĞI ÇİZGİ GİBİ OLANLAR

  Erkeklerin yüzde 60'ının sahip olduğu bu dudaklar, onların çalışmayı ve başarıyı ilişkilerinin üzerinde tuttuğunu gösterir. Sizinde böyle dudaklarınız varsa, lişkilerinizde hiç rahat değilsiniz bu yüzden partnerinizi sıkıyorsunuz.
 • 4

  DUDAK YAYI BELİRGİN OLANLAR

  Rihanna gibi tepeli gibi gözüken bir dudak yayına sahipseniz, iyi bir iletişimcisiniz, hızlı düşünüyorsunuz ve bir o kadar da yaratıcısınız.
  Konuşmadan önce iyi mi kötü mü diye düşünmüyorsunuz, bu yüzden de etrafınızdakileri kırıyorsunuz.
 • 5

  DUDAK YAYI BELİRSİZ OLANLAR

  Duygusallık asla size göre değil. Sorumluluk sahibisiniz ama diğer insanların problemlerini çözmekle ilgilenmiyorsunuz.
 • 6


  MERKEZDE BULUŞAN DOLGUN DUDAKLAR

  Sahne ışıkları altında doğal performanslar sunmak sizin işiniz. Dikkat çekmeye bayılıyorsunuz ve asla yalnız kalmayı sevmiyorsunuz. İlişkilerinizde heyecan arıyorsunuz. Dudaklarınızdaki merkez dolgunluk rahatınıza düşkünlüğünüzü, kenarlardaki incelik ise eğlenceyi sevdiğinizi belirtiyor.
 • 7


  DOLGUN DUDAKLAR

  Angelina Jolie’nin kendisi kadar meşhur olan dolgun dudaklarına sahipseniz, anne olmak sizin için büyük bir tutku. Etrafınızdaki insanlara çok değer veriyorsunuz ve onları kendinizden çok önemsiyorsunuz. Başkalarını ön planda tutarken aynı zamanda bundan zevk alıyorsunuz.

 • 8

  DOLGUN ALT DUDAKLAR


  Kylie Jenner gibi alt dudağınız üst dudağınızdan dolgunsa, her an şımartılmak istiyorsunuz.
  Aynı zamanda zevk arayan birisiniz ve çok eğlencelisiniz. Hayatın tadını çıkarmaya bayılıyorsunuz ki insanlar bu özelliğinize bayılıyor.

 • 9


  ORTA KALIN DUDAKLAR
  Bu dudakların belirli bir üst dudak yayı yoktur. Bu tarz dudaklarınız varsa, ilişkilerinizde çok dengelisiniz. İlgi meraklısı ve yapışkan olup insanları bunaltmasanız da bağlanma duygusunu yaşamak istiyorsunuz.

 • 10


  BÜYÜK AĞIZ YAPISINA SAHİP KALIN DUDAKLAR

  Bu tarz bir dudağınız varsa, oldukça cömertsiniz ve diğer insanlara yardım etmeye bayılıyorsunuz.
 • 11


  DUDAK YAYI YUVARLAK OLANLAR

  Bu tarz dudaklara sahipseniz, dünyanın en kibar insanı olabilirsiniz. Genellikle çok sevecensiz ve insanlarla vakit geçirmeye bayılıyorsunuz.
  Eminim etrafınızdakiler sizin ne kadar düşünceli olduğunuzdan bahsedip duruyordur.
 • 12

  KÜÇÜK DOLGUN DUDAKLAR

  Küçük ve dolgun dudaklıysanız, ilişkilerinizde kendi ihtiyaçlarınızın ön planda tutulmasını istiyorsunuz. Bu konuyu daha en baştan partnerinizle konuşmadan ilişkiye başlamıyorsunuz. Eğer partneriniz istediğiniz gibi davranıyorsa, onun hakkında daha iyi şeyler düşünüyorsunuz.