Elsa Pataky: Tam anlamıyla kaybettim

Dokuz yıl önce ünlü oyuncu Chris Hemsworth ile evlenen model ve oyuncu Elsa Pataky, "Çocuklar doğmadan önce her ikisini de idare edebileceğime emindim. Fakat öyle bir zamandan geçtim ki, tam anlamıyla kaybettim" dedi.

 • 1

  İspanyol model ve oyuncu Elsa Pataky, Harper's Bazaar dergisinin Avustralya edisyonuna kapak oldu. Los Angeles'taki hayatını bırakıp Avustralya'ya taşınan Pataky, anne olmanın kendisini değiştirdiğini söyledi.
 • 2

  Ünlü oyuncu Chris Hemsworth ile evliliğinden üç çocuğu bulunan 42 yaşındaki yıldız şu sözleri dile getirdi: "Anne olmayı çok istemiştim ama aynı zamanda kariyerime de devam etmeyi arzuluyordum."
 • 3

  "Çocuklar doğmadan önce her ikisini de idare edebileceğime emindim. Fakat öyle bir zamandan geçtim ki, tam anlamıyla kaybettim"


 • 4

  Hayallerinden vazgeçtiğini ama aynı yolda da ilerleyemeyeceğinin farkına vardığını belirten Pataky, Los Angeles'ta yaşıyor olmanın da kendisini yıprattığını açıkladı.


 • 5

  42 yaşındaki model sözlerine şöyle devam etti: "Etrafımdaki billboardlar, şovlar ve filmler sayesinde, benim bir işim olmadığını her an hatırladım. Her yerde etkinlikler vardı. Chris ve ben de bunların dışında kalmak istedik ve Byron Bay'e taşındık"