Eric Cantona: Lionel Messi çakma Justin Bieber'a döndü

Fransızların efsane futbol adamı Eric Cantona Fransa'da yayınlanan futbol programında Lionel Messi'ye "Çakma Justin Bieber" dedi.

 • 1

  Davranışları, sözleri ve stiliyle futbolun efsane isimlerinden biri haline gelen Eric Cantona, Lionel Messi ile ilgili gelen bir soruyu yanıtladı.
 • 2

  Kendisine yöneltilen Lionel Messi'yi nasıl buluyorsunuz sorusuna Cantona ilginç bir cevap verdi.
 • 3

  "Sarı saç, kızıl sakal! Ergen müzik gruplarının solisleri haline dönmüş. Kollarındaki dövmeler sizi de endişelendirmiyor mu? Bunu ona kim yaptıysa utansın. Giderek çakma Justin Bieber haline geliyor" ifadelerini kullandı.
 • 4

  Barcelona'non süperstar'ı Lionel Messi kariyerinin ilk yıllarını aksine kollarını kapatan dövmeleri, sol bacağındaki dövmeleri bu sezon başında sarıya boyattığı saçları ve kızıla boyattığı sakallarıyla gündeme gelmiş ve bu konu hakkında bir açıklama yapmıştı.
 • 5

  Messi saçlarını sarıya boyatmasıyla ilgili olarak, "Copa America sonrası büyük bir çöküntü yaşadım. Yeniden başlamayı hissetmek için bir değişikliğe ihtiyacım vardı" demişti.
 • 6

  Kanadalı pop şarkıcısı ve oyuncu Justin Bieber kariyerine video paylaşım sitesi Youtube'a koyduğu videoların 2008 yılında Scoot Braun tarafından keşfedilmesiyle başladı.

  2010 yılı Amerikan Müzik Ödülleri'nde “Yılın Sanatçısı”, “Yılın Pop/Rock Albümü”, “Yılın En İyi Çıkış Yapan Sanatçısı” ve “Yılın En İyi Pop/Rock Erkek Sanatçısı”, 2010 yılı MTV Video Müzik Ödülleri'nde “En İyi Yeni Sanatçı” ve 2010 yılı MTV Avrupa Müzik Ödülleri'nde “Yılın Erkek Sanatçısı” ödülünü kazandı.

  Her yaptığı olay olan Bieber son günlerde eski kız arkadaşının hamile olmasıyla magazin manşetlerinde.