Eski sevgili Beste Kökdemir Adriana Lima Metin Hara aşkı için ne dedi?

Brezilyalı top model Adriana Lima'nın bir hafta önce Los Angles Havalimanı'nda Metin Hara’nın Yol- Aşkın İstilası (The Path: Invasion of Love- Overcoming The Illusion) isimli kitabıyla görüntülenmesi, Bodrum'da aşk masalına dönüştü. Lima- Metin Hara, önce Milas-Bodrum Havalimanı'ndan el ele görüntülendi sonra kaldıkları villada romantik anlar yaşarken objektiflere takıldı. Peki ama Hara'nın eski sevgilisi Beste Kökdemir, son olarak dün akşam yemeğe için dışarı çıkan ikilinin sürpriz aşkı için ne dedi? Kökdemir "Zaten vardı böyle bir şey, bildiğim bir şeydi" dedi. İşte Lima-Hara aşkı hakkındaki detaylar Beste Kökdemir'in yorumu...

 • 1

  Her şey Adriana Lima'nın geçen hafta Los Angeles Havalimanı'nda Metin Hara’nın Yol- Aşkın İstilası (The Path: Invasion of Love- Overcoming The Illusion) isimli kitabıyla görüntülenmesiyle başladı. Herkes Brezilyalı modelin okuduğu Türk yazarı ve kitabını merak etti. Metin Hara kimdir sorusu gündeme oturdu

 • 2

  Ancak önceki gün Adriana Lima ve yazar Metin Hara ile Muğla'nın turizm cenneti ilçesi Bodrum'a geldi. İkili Milas-Bodrum Havalimanı'ndan el ele çıktı.
 • 3

  Adriana Lima'nın Bodrum şehir merkezine girdikten sonra basın mensuplarının kendisini takip etmesine sinirlendi. Lima'nın şoförüne verdiği talimat ile Göltürkbükü, Gündoğan ve Yalıkavak mahallelerinde beş tur atıldı. Ardından Ortakent -Yahşi mahallesi, Yalıkavak yoluna girerek basın mensuplarını atlatmaya çalışan şoförün kırmızı ışıklara da uymadığı görüldü.
 • 4

  İkili çiftlik içindeki bir villaya yerleşti. Adriana Lima'yla ilişkisi hakkında basın açıklamasında bulunan Metin Hara, "Birbirimize karşı bir şeyler hissediğimizin farkına vardık" dedi.
 • 5

  Bodrum'a yazar olan erkek arkadaşı Metin Hara ile tatile gelen dünyaca ünlü Brezilyalı top model Adriana Lima, güne kaldığı villada kahvaltı ile başladı.
 • 6

  Öte yandan, çiftlik evi çalışanları Lima ve Hara'nın bulunduğu alanı beyaz bir örtüyle kapatarak gazetecilerin görüntü ve fotoğraf almalarını engellemeye çalıştı.
 • 7

  Öğle saatlerinde evin bahçesinde kahvaltı yapan Lima ve Hara, daha sonra havuz başında vakit geçirdi.
 • 8

  Daha sonra Bodrum'un "sosyetik plajı" olarak bilinen Göltürkbükü Mahallesi'ne geçen Lima ve beraberindekiler, denize sıfır sahildeki lüks bir restoranda yemek yedi.
 • 9

  Adriana Lima ve Metin Hara, restoranda yaklaşık 3 saat kaldı. Lima'nın korumaları, görüntü ve fotoğraf almaya çalışan magazin basınına zaman zaman tepki gösterdi.
 • 10

  Adriana Lima'nın okuduğu Türk yazar Metin Hara kim? ile başlayan sorular gözleri sürpriz aşka çevirdi. Çiftin 1 aydır birlikte olduğu öğrenildi. Hara'nın eski sevgilisi Beste Kökdemir sürprzi aşk ile ilgili konuştu:
 • 11

  'Arkadaşlar sakin. Zaten vardı böyle bir şey. Benim de bildiğim bir şeydi. Metin'le dostluğumuz gayet güzel devam ediyor. Her şey yolunda.'