Gal Gadot: Umutlarım tükenmek üzereydi

İsrailli oyuncu Gal Gadot, kendisini dünya çapında üne kavuşturan ‘Wonder Woman’ rolünün teklifini almadan önce her şeyden vazgeçmek üzere olduğunu söyledi.

 • 1

  2009 yılında rol aldığı Hızlı ve Öfkeli 4 filmiyle dikkatleri üzerine çeken, Wonder Woman'la ise adını geniş kitlelere duyuran Gal Gadot, Glamour dergisine kapak oldu.
 • 2

  Gadot, "Sürekli ‘Hayır’ cevabını duyduğum için Wonder Woman rolünü almadan hemen önce, bir daha asla Los Angeles’a dönmemeyi düşünüyordum" ifadelerini kullandı.
 • 3

  32 yaşındaki oyuncu sözlerine şöyle devam etti: "Ülkemde kalıp oyuncu olmak, üniversiteye devam etmek ve başka şeylerle uğraşmayı planlıyordum. Aktris olmaktan vazgeçmiştim. Umutlarım tükenmek üzereydi. Tam da o sırada rol teklifi aldım”
 • 4

  Eşi ve çocuklarını peşinden sürüklediği için vicdan azabı yaşadığını belirten Gadot, “Neden bunu yapıyorum diye kendi kendime sorgulamaya başlamıştım. Avukat olabilirim diye düşünüyordum. Ama gerçekleşmediği için mutluyum çünkü dünyadaki en berbat avukat olurdum” itirafında da bulundu.
 • 5

  Gadot daha önce yaptığı bir açıklamada ise, "İsrail'de iki yıl askerlik yaptım. Askerlerin spor eğitmeniydim. Çatışmaya hiç katılmadım. Ülkemi çok seviyorum. İsrail halkını çok seviyorum. Annemle babam askerlik yaparken “Umarım evlatlarımız yapmak zorunda kalmaz” diye dua etmişler, şimdi ben aynı şeyi kızım için diliyorum. Artık o bölgede huzur içinde birlikte yaşanmasını istiyorum" sözlerini dile getirmişti.