Gigi Hadid ile Zayn Malik New York'ta görüştü

Amerikan Vogue’un Mayıs sayısındaki romantik Napoli kaçamağı ile gündem olan, 2016 Met Gala’nın gelmiş geçmiş en tutkulu kırmızı halı dakikalarına imza atan Gigi Hadid ile Zayn Malik ilişkilerini kurtarmaya çalışıyor. Ayrıldıkları iddia edilen son zamanların popüler çifti dün New York'ta kriz görüşmesi yaptı.

 • 1

  KURTARMAYA ÇALIŞIYORLAR

  KURTARMAYA ÇALIŞIYORLAR
  Amerikan Vogue’un Mayıs sayısındaki romantik Napoli kaçamağı ile gündem olan, 2016 Met Gala’nın gelmiş geçmiş en tutkulu kırmızı halı dakikalarına imza atan Gigi Hadid ile Zayn Malik ilişkilerini kurtarmaya çalışıyor. Ayrıldıkları iddia edilen son zamanların popüler çifti dün New York'ta kriz görüşmesi yaptı.
 • 2

  RESMİ AÇIKLAMA YOK

  RESMİ AÇIKLAMA YOK
  Süper Model Gigi Hadid ile İngiliz şarkıcı Zayn Malik ayrıldılar mı yoksa hala birlikteler mi? Milyonlarca hayranı olan çift hakkındaki bu soruya henüz resmi bir cevap verilmedi.
 • 3

  YÜZ İFADESİ KRİZ GÖSTERGESİ

  YÜZ İFADESİ KRİZ GÖSTERGESİ
  Kesin olan ise ikilinin dün 21 yaşındaki Hadid'in New York'taki dairesinde buluştuğu. Apartmandan çıkarken görüntülenen One Direction müzik grubunun eski üyesinin
  yüz ifadesi, bunun aşktan çok kriz görüşmesi olduğu yönünde yorumlandı.
 • 4

  DOSTLARI 'AYRILIK' DİYOR

  DOSTLARI 'AYRILIK' DİYOR
  Çiftin dostları ayrılık konusundaki sözlerinin arkasında dursa da, GiGi Hadid ve Zayn Malik görüşmeye devam ediyor.
 • 5

  "ATEŞİN SOĞUMASINI BEKLİYORLAR"

  "ATEŞİN SOĞUMASINI BEKLİYORLAR"
  Başka bir iddia ise ikilinin birinci ağızdan bir açıklama yapmak için Taylor Swift ve Calvin Harris’in ayrılık ateşinin soğumasını beklediği yönünde.