Gigi Hadid’in çabasız şıklığı

ntv.com.tr

Ünlü Victoria’s Secret modeli Gigi Hadid, beyazlara bürünmüş haliyle New York sokaklarında görüntülendi.

 • 1

  TARZ SAHİBİ

  TARZ SAHİBİ

  Süper model Gigi Hadid, çabasız güzelliği sembolize eden isimlerden biri. Dün New York’ta görüntülenen 21 yaşındaki ABD’li model, tarz sahibi görünümüyle dikkat çekti ve adeta "çabasız şıklık böyle olur" dedi. 

 • 2

  BEYAZLARA BÜRÜNDÜ

  BEYAZLARA BÜRÜNDÜ

  New York’taki dairesinden 17 yaşındaki erkek kardeşi Anwar Hadid ile birlikte ayrılan Victoria’s Secret modeli, paçası kırçıllı jean’in üzerine giydiği beyaz tül bluzuyla beğeni topladı. Kıyafetini yüksek topuklu ayakkabıyla tamamlayan Hadid, saçlarını gergin bir şekilde toplamıştı.

 • 3

  ADINA KOLEKSİYON HAZIRLANDI

  ADINA KOLEKSİYON HAZIRLANDI
  Tasarımcı Tommy Hilfiger ile reklam anlaşması imzalayan Hadid, geçen hafta Tommy X Gigi koleksiyonu defilesi için Almanya’daydı. Sosyal medyadan yaptığı paylaşımda Hadid, “Tommy Hilfiger ile yolculuğa başlamamın üzerinden bir yıl geçti. Sonunda buraya ulaşmasına inanamıyorum. Tommy X Gigi’nin Avrupa açılışı için Berlin’de olmaktan heyecanlıyım” yazdı.
 • 4

  ZAYN MALİK'LE TATİL YAPTI

  ZAYN MALİK'LE TATİL YAPTI

   Öte yandan Hadid’in aşk hayatının yoluna girdiği konuşuluyor. İngiliz şarkıcı Zayn Malik’le haziran ayındaki ayrılık haberlerinin ardından ünlü modelin 23 yaşındaki erkek arkadaşıyla yakın zamanda Tahiti’ye tatile gittikleri öğrenildi.