Gökçe Bahadır: Henüz teklif yok

Oyuncu Gökçe Bahadır, evliliğe sıcak baktığını ancak sevgilisi Efe Duru’dan henüz evlenme teklifi almadığını söyledi.

 • 1

  Adı Efsane dizisinin Bahar öğretmeni Gökçe Bahadır, önceki gün Nişantaşı’ndaydı. Bir süredir Efe Duru’yla aşk yaşayan Bahadır, evlilikle ilgili sorulara yanıt verdi. Evliliğe sıcak baktığını, ancak henüz Duru’dan bir teklif almadığını söyleyen Bahadır, “Henüz teklif yok ama neden olmasın? Kısmet bu işler” dedi.

 • 2

  31 Mart’ta vizyona girecek olan yeni filmi “Aşk Uykusu”nda kocası tarafından aldatılan bir kadını canlandıran Gökçe Bahadır, Elele dergisine verdiği röportajda da evlilik ve ihanet hakkında konuştu. 35 yaşındaki Oyuncu, “İhanet her kadın için kabul edilmesi zor bir durum ama bir kadının ihaneti kabul etmesi için kendine göre bir sürü nedeni olabilir. Bunun için dışarıdan konuşmak çok zor. Herkes kendi yaşadığını bilir” dedi.
 • 3

  Bahadır’la birlikte objektif karşısına geçen Alican Yücesoy da röportajında toplumun ihanete göz yumduğunu savundu. Yücesoy şöyle konuştu: “Toplum olarak göz yumuluyor aldatmaya. Elbette bunun tartışması şu soruyu da beraberinde getiriyor. Bu anormal midir? Ne kadar tekeşliyiz zaten? Kaç bin yıldır tekeşliliği hayatımızın içine sokmaya çalışıyoruz? Kaç bin yıldır bunu kabul etmeye çalışıyoruz? Ettik mi? Etmeli miyiz?” 

 • 4

  35 yaşındaki Bahadır, 2011 yılında dünyaevine girdiği Ali Sunal ile yaklaşık bir yıl evli kaldıktan sonra ayrılmıştı.
 • 5

  Şu sıralar Kanal D ekranlarında yayınlanan 'Adı Efsane' dizisiyle izleyici karışısına çıkan Bahadır'ın diğer rol aldığı diğer diziler ise şöyle: 

  Tatlı Hayat-Fulden
  Beşik Kertmesi
  Mühürlü Güller-Okşan
  Hayat Bilgisi-Törpü Yeliz
  Yol Palas Cinayeti
  Yine de Aşığım
  Yaprak Dökümü-Leyla Tekin
  Hırçın Kız Kadife-Kadife
  Sensiz Olmaz-Begüm
  5'er Beşer-Azize
  Kayıp Şehir-Aysel
  Aramızda Kalsın-Yadigâr