Gözde Kansu: "Sıla valizimi elimden aldı, 'Bu evinin anahtarı' dedi"

İçerde dizisinde Yeşim Duman karakterine hayat veren Gözde Kansu, diziyi ve bilinmeyenlerini anlattı.

 • 1

  gözde kansu, içerde, sıla

  "LİMON YEMİŞ GİBİ OLUYORUM"

  Gözde Kansu İçerde dizisi hakkında şöyle konuştu: Senaryoyu okuduğumda resmen fiziksel bir reaksiyon veriyorum. Dişlerim kamaşıyor, limon yemiş gibi oluyorum. Tatlanıyorum.

 • 2

  gözde kansu, içerde, sıla

  "HEYECANLA BAŞLADIM"

  Yapımcı ve yönetmen görüşmeye çağırdığında, '"Bu rol için başkasını düşünmedik, bir alternatifin yok. Ne diyorsun?" dediler. Her şeyden önce Çetin Tekindor’la karı-kocayı oynayacağım. Bir de benim ustalarla çalışma merakım vardır. Heyecan duyarak başladığın zaman zaten maya tutuyor. Her hafta daha da İçerde’yiz.

 • 3

  gözde kansu, içerde, sıla
  "TAK TAK TAKA TAK YAPIYORUM" 

  İçerde dizisi bana, “Daha içerde ne var?” demeyi öğretti. “Gözde içerde kim var?” tak tak taka tak yapıyorum. Gözümüzü kapatana kadar mutlaka bir şeyler çıkar.
 • 4

  gözde kansu, içerde, sıla

  "ÇETİN TEKİNDOR GÖRDÜĞÜM EN NAZİK İNSAN"

  Çetin Tekindor, benim hayatımda gördüğüm gerçekten en nazik, en beyefendi insan. Hem sohbeti hem de çalışma bakımından bana bambaşka bir dünya açtı. Resmen bu yılki okulum oldu. Mizah anlayışı üst düzeyde. Bizi en çok güldüren isimlerden biri.

 • 5

  gözde kansu, içerde, sıla

  "TİYATRO SINAVLARINA GİRDİM"

  Habertürk'e konuşan 36 yaşındaki oyuncu, oyunculuğa başlama sürecini ise şu sözlerle anlattı: İzmir’de gazeteciliğe devam ederken İstanbul Şehir Tiyatroları’nda oyun izleyip yazmak için İstanbul’a gittim. Sonra tiyatro sınavlarına girmeye karar verdim. Girdim ve kazandım.

 • 6

  gözde kansu, içerde, sıla

  "SILA VALİZİMİ ELİMDEN ALDI, 'BU EVİNİN ANAHTARI' DEDİ"

  İzmir’de tiyatro yoktu. Biz Sıla ile hazırlık, ortaokul ve liseyi birlikte okuduk. Sonra o Bilgi Üniversitesi’ni kazandı ve İstanbul’a gitti. Doğum günümde aradı, “Hadi hocam, ne yapıyorsun sen hâlâ İzmir’de?” dedi. İstanbul’a geldiğimde otobüsten indim, Sıla valizimi elimden aldı, “Bu evinin anahtarı” dedi. Sonra Ahmet Gülhan’ın ‘Medya Medya Nereye? oyununda oynamaya başladım.

 • 7

  gözde kansu, içerde, sıla

  "SILA'YA ŞARKI YAZDIM"

  Sıla’nın ilk albümünde ‘Özledim Onu’ parçasını yazdım. ‘Konuşmadığımız Şeyler Var’ albümünde de ‘Zamanında’yı birlikte yazmıştık. İzmir’de dedemi kaybettiğim günlerdi, içim döküldü ve yazdım

 • 8

  gözde kansu, içerde, sıla

  "ŞARKIYA MÜHRÜNÜ KOYDU"

  Sıla ile telefonda konuşurken, “Okusana bana yazdıklarını” dedi, okudum. Aradan bir süre geçti, bir araya geldik. Sıla ve Efe Bahadır şarkıyı çaldılar ve söylediler. Ben ağla ağla... Sıla şarkıya mührünü koymuştu.