GQ Türkiye'ye 5 farklı Men Of The Year kapağı

GQ Türkiye, 2017’de başarıları ve stiliyle dikkat çeken erkekleri ve yılın kadınını seçti. GQ tarafından dünya çapında 22 yıldır sürdürülen ve Türkiye’de CLEAR ana sponsorluğunda, bu yıl altıncı kez düzenlenecek “GQ Türkiye Men Of The Year” ödül töreni 15 Şubat Perşembe akşamı Volkswagen Arena’da gerçekleşecek. GQ Türkiye yeni sayısı ise 5 farklı ünlü isimden oluşan Men Of The Year kapaklarıyla çıktı.

 • 1

  GQ Türkiye Kış 2018 sayısında Men Of The Year kazananlarıyla 60 sayfa çekim ve röportaj gerçekleştirdi. Bugüne kadar siyah ve beyaz smokin ve gece kıyafetiyle “MOTY” sayılarında görmeye alışık olduğumuz ünlüler bu yıl ilk kez kırmızı giyinerek dikkat çekti.
 • 2

  Her biri kendi alanında başarılı 13 erkek ve bir kadının ödüllendirileceği gecede, En İyi Aktör Ödülü’nün sahibi oyunculuğuyla bu yılın en çok konuşulan ismi Ozan Güven oldu.
 • 3

  Neredeyse 50 yıldır beraber olan, Türkiye’nin gelmiş geçmiş en iyi gruplarından MFÖ, Kült Ödülü’nü almaya hak kazanıyor.
 • 4

  Genç aktör Burak Deniz ise her rolde kendini ve beklentileri aşan performans sergileyerek Yılın Yükselen Yıldızı oluyor.
 • 5

  Yılın Kadını Ödülü'nü Türkiye’nin en yüksek espritüel zekaya sahip kadınlarından biri olan, elini her attığı işte başarıya imza atan Gülse Birsel alacak.
 • 6

  Yılın Sporcusu ödülü ise Ramil Güliyev'e takdim edilecek.
 • 7

  ÖDÜL ALANLAR TAM LİSTE

  ÖDÜL ALANLAR TAM LİSTE

  EN İYİ AKTÖR: OZAN GÜVEN

  KÜLT: MAZHAR FUAT ÖZKAN

  YILIN İLHAM VEREN ADAMI: MERT FIRAT

  YILIN STİL SAHİBİ ADAMI: SERDAR GÜLGÜN

  EN İYİ YÖNETMEN: FERZAN ÖZPETEK

  YILIN KONUŞULAN ADAMI: BURAK ÖZÇİVİT

  YILIN EKİBİ: AMPUTE MİLLİ TAKIMI

  YILIN SPORCUSU: RAMİL GÜLİYEV

  YILIN SIRADIŞI PROJESİ: DOĞA İÇİN ÇAL PROJESİ

  EN İYİ ÇIKIŞ YAPAN MÜZİSYEN: JABBAR

  YILIN DJ’İ: MAHMUT ORHAN

  YILIN BİLİM ÖDÜLÜ: ERCÜMENT OVALI

  YILIN KADINI: GÜLSE BİRSEL

  YILIN YÜKSELEN OYUNCUSU: BURAK DENİZ

 • 8

  Yılın en prestijli etkinliklerinden biri olan; iş, sanat, moda ve eğlence dünyasının önemli isimlerinin davetli olduğu gecenin sunuculuğunu bu yıl yine ünlü isimler üstlenecek.

  CLEAR ana sponsorluğunda gerçekleşecek GQ Türkiye Men Of The Year gecesinde davetlilerin ulaşımı Volkswagen tarafından sağlanırken lüks erkek giyimin öncü markalarından HUGO BOSS ve görüntü teknolojisinde devrim yaratan LG OLED TV de Men of The Year 2017’nin sponsorları arasında yer alıyor.