Gupse Özay'dan dizi açıklaması

‘Görümce’ filminin çekimlerini tamamlayan Gupse Özay, “Dizilerden uzak duruyorum. Haftanın altı günü çalışmak bana göre değil. Para kazanamazsam, dizi yazmaya başlayacağım ” dedi.

 • 1

  "HEYECANLIYIM"

  "HEYECANLIYIM"
  Gupse Özay, 2 Aralık’ta beyazperdede seyirciyle buluşacak olan ‘Görümce’ filmi için çok heyecanlı olduğunu söyledi.
 • 2

  "ÇOK EĞLENDİK"

  "ÇOK EĞLENDİK"
  Yeni bir ekiple çalıştığını belirten oyuncu, “Buğra Gülsoy ve Eda Ece dünya tatlısı insanlar. Çekimlerde çok eğlendik” dedi.
 • 3

  DRAMAYA GÖZ KIRPTI

  DRAMAYA GÖZ KIRPTI
  Dramaya göz kırpan Özay, “Hayranı olduğum birkaç yönetmen var. 35’imden sonra biraz dertleneyim. Yavaş yavaş o tarafa geçeceğim. Komediyi rahat yapıyorum ama dramda zorlanacağım biraz” şeklinde konuştu.
 • 4

  "UZAK DURUYORUM"

  "UZAK DURUYORUM"
  Yeni sinema filmi için hikaye yazmaya başladığını anlatan oyuncu, dizilerden uzak durduğunu ifade etti.
 • 5

  6 GÜN ÇALIŞMAK BANA GÖRE DEĞİL

  6 GÜN ÇALIŞMAK BANA GÖRE DEĞİL
  Özay, şöyle devam etti: “Haftanın altı günü çalışmak bana göre değil. Sinema yolunda ilerleyeceğim. Oradan para kazanamazsam, hop dizi yazmaya başlayacağım.”
 • 6

  "BARIŞ ÇALIŞIYOR BEN GEZİYORUM"

  "BARIŞ ÇALIŞIYOR BEN GEZİYORUM"
  Oyuncu, sevgilisi Barış Arduç’la ilgili sorulara ise esprili bir şekilde, “Altı gün çalışanlardan biri de Barış. O çalışıyor, ben de rahat rahat
  geziyorum” yanıtını verdi.
 • 7

  İTİRAF ETMİŞTİ

  İTİRAF ETMİŞTİ
  Gupse Özay "Görümce" isimli filmin hikayesini kendi hayatından yola çıkarak yazdığını itiraf etmişti. Abisi henüz evli değilken gelin adayına çok çektirdiğini söyleyen 32 yaşındaki Özay o günlere gülümseyerek bakıyor. Filmin oyuncu kadrosun da ise Gupse Özay, Buğra Gülsoy, Eda Ece, Zeynep Kankonde ve Danilo Zanna'nın yanı sıra ekibin sır gibi sakladığı süpriz isimler de var.