Haftalık burç yorumları (10-16 Eylül 2018 astroloji)

ntv.com.tr

Nispeten sakin, bizi çok fazla zorlamayacak, Yeni Ay’ın etkisini yoğun olarak hissedeceğimiz bir haftadayız. Bu haftanın en önemli gezegen hareketleri Venüs ve Mars’tan gelecek. AstroLogos Kurucusu Burcu İnci’den Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık Burcu yorumları….

 • 1

  haftalık burç yorumları, burç, astroloji

  Haftanın ilk gününde Venüs Terazi burcundan çıkıp, Akrep burcuna geçiş yapacak. Venüs Terazi burcunun yönetici gezegenidir. Dolayısıyla Terazi burcunda iken bize enerjisini tam yansıtabiliyordu ve ilişkilerimizde daha hassas, düşünceli, nazik bir dönem geçirdik. Akrep burcuna geçtiğinde ise enerjisini bize tam olarak yansıtamaz. Venüs Akrep burcunda iken özellikle ikili ilişkilerimizde kıskançlık ve gizli hedefler ön planda olabilir. Tutku ile sevmeye çalışıp, kendi isteklerimiz dışında tolerans göstermek istemeyebiliriz. Bu dönemde ki özellikle 5 Ekim’de Venüs’ün Retro hareketine başlaması ile ilişkilerimizi çok dikkatli yönetmeye özen göstermeliyiz.

  Bu haftanın bir önemli gezegen hareketi de Mars’tan gelecek. Mars yine hafta başında Oğlak burcundan Kova burcuna geçiş yapacak. Mars Oğlak burcunda iken özellikle temel sorumluluklarımız ile ilgili hırslarımız ön planda olur, iş hayatımızda başarılı olmak gibi…Kova burcuna geçişi ile birlikte, hayata bakış tarzımızda biraz daha yaratıcı ve özgür olmayı seçebiliriz. Herkesin yaşadığı tarzda değil, kendi tarzımızda hayatı deneyimlemeyi tercih edebiliriz. Egolarımızdan uzakta, daha arkadaşça yaklaşımlar sergileyebiliriz.

  Sağlık, huzur, mutluluk ve aşk dolu bir hafta dilerim…

 • 2

  haftalık burç yorumları, burç, astroloji, koç burcu

  Yükselen Koç:

  Sevgili Koçlar, bu hafta özellikle ikili ilişkilerinizde biraz daha gizemli bir tavır takınabilirsiniz. Özellikle partnerinize karşı kıskançlık hisleri ile dolabilirsiniz. İlişkinizin gidişatı konusunda kendi amaçlarınız doğrultusunda hareket edebilir, daha tutkulu davranabilirsiniz.

  Bu hafta halen Yeni Ay enerjisi altında olacağımızdan, gündelik rutinleriniz ve sorumluluklarınız ile ilgili konularda değişiklikler yaşayabilirsiniz. Yönetici gezegeninizin Kova burcuna geçişi ile daha kendinize özgü ve yaratıcı tavırlar sergileyebilirsiniz.

  Sağlık konularına bu hafta da dikkat etmeniz yerinde olacaktır!

  Sağlıklı, huzurlu, yaratıcı bir hafta dilerim.

 • 3

  haftalık burç yorumları, burç, astroloji, boğa burcu

  Yükselen Boğa:

  Sevgili Boğalar, geçen hafta yaşanan Yeni Ay’ın halen etkileri devam ediyor. Astrolojide Yeni Ay yenilik enerjisi demektir. Bir durumu kapatmak da bir yenilik olacağından, kapanışları da bu durumun içerisinde görebilirsiniz. Başak burcunda yaşanmış olan bu Yeni Ay’da, sorumluluklarınızı çok ciddiye alıp, gereksiz evham yapacağınız durumlar da yaşayabilirsiniz. Ciddi bir ilişkiniz yoksa, sizin için aşk vaktinin yaklaşabileceğini geçen hafta belirtmiştim. Mantığınız ile de kabullendiğiniz, akılcı yaklaşımlar sergileyerek karşınızdakini etkilediğiniz yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz! Eğer çocuklarınız varsa, bu haftalarda gelecekleri için önemli hamlelerde bulunup, düzen değişikliği yaşayabilirsiniz. Keyifli haftalar…