Haftalık burç yorumları (22-28 Ocak astroloji)

ntv.com.tr

Yeni haftada (22-28 Ocak) burcunuzu neler bekliyor? AstroLogos kurucusu Burcu İnci'den Koç burcu, Boğa burcu, İkizler burcu, Yengeç burcu, Aslan burcu, Başak burcu, Terazi burcu, Akrep burcu, Yay burcu, Oğlak burcu, Kova burcu, Balık burcu yorumları...

 • 1

  KOÇ

  koç burcu, koç burcu yorumu, koç burcunu neler bekliyor

  22 Ocak sabah saatlerinde Ay sizin burcunuzda iken haftaya başlayacaksınız. Bilinçaltınızdaki konuları düşünüp, ani duygusal tepkiler verebilirsiniz. Özellikle öfke kontrolüne dikkat etmenizde yarar var.

  İş hayatınız ile ilgili sizi zorlayan konulara mantığınızla cevap vermeniz en doğrusu olacaktır.

  Bu aralar, hiç planlamadığınız halde, yakın arkadaş çevrenizden etkilendiğiniz kişiler olabilir.

  Hafta sonunda Mars’ın burç değişikliği ile kendinizi daha enerjik ve canlı hissedebilirsiniz.

 • 2

  ASLAN

  aslan burcu, aslan burcu yorumu, aslan burcunu neler bekliyor

  Hafta başında özellikle aşk ilişkileriniz ile bazı gerilmeler yaşayabilirsiniz. Hafta sonu Mars’ın burç değişikliği ile bu sıkıntıları çözmek için harekete geçmeniz mümkün. Hatta harekete geçmişken karar aşamasına gelmek bile isteyebilirsiniz.

  Aileniz ile ilgili şanslı bir haftadasınız, güzel, mutlu haberler alabilir, yaşadığınız yerde olumlu bazı revizyonlar yapmak isteyebilirsiniz.

  İş hayatında özellikle sizinle birlikte çalışan ekipleriniz ile ilgili farklı gelişmeler oluşabilir. Her durumda mantığınız ön plana çıkacak gibi duruyor. 

  31 Ocak 2018’de, ilişkileriniz, evlilik konuları ve ortaklarınız ile ilgili bir Ay tutulması yaşanacak, bir sonraki hafta detaylarına gireceğiz. Takipte kalın.

 • 3

  BOĞA

  boğa burcu, boğa burcu yorumu, boğa burcunu neler bekliyor

  Bu hafta da gündem iş hayatınız gibi duruyor. Egoların biraz daha arka planda olacağı ve iş konusunda hızlı sonuçlar alabileceğiniz bir hafta sizi bekliyor. 

  Hafta ortasında, duygularınızda artış olabilir. İlişkilerinizle ilgili şansınız yerinde, olumlu ve pozitif gelişmeler sizi bekliyor. İlişkiniz yoksa, kısmetinizin artacağını belirtelim

  Bu hafta yurt dışı seyahatiniz varsa, biraz zorlu geçebilir. 

 • 4

  İKİZLER

  ikizler burcu, ikizler burcu yorumu, ikizler burcu yorumu

  İlişkileriniz ile ilgili sınavlarınız devam ediyor. Özellikle ikili ilişkilerde veya ortaklık ilişkilerinde gökyüzü size ders verir nitelikte. Derslerinizi almadan ilerlemeniz zor gözüküyor, duygusal olarak incinebilirsiniz ama hepsi geçecek. Siz derslerinizi alıp ilerlerken mutluluğu da yakalamış olacaksınız.

  Hafta başında arkadaşlarınız ile planlar yapabilir, temposu yüksek bir hafta başı yaşayabilirsiniz. Hafta sonu Ay’ın burcunuza geçmesi ile duygularınızda artış yaşayabilirsiniz.

  İş hayatınız ile ilgili sizin dışınızda gelişebilecek bazı dönüşümler yaşayabilirsiniz.

 • 5

  BAŞAK

  başak burcu, başak burcu yorumu, başak burcunu neler bekliyor

  Bu hafta Başakların ana temalarından biri aşk. Aslında bu enerjiler geçen hafta, 17 Ocak 2018’de yaşanan Yeni Ay’ın verdiği enerjilerin devamı. Romantik ilişkiler ve aşk konularında yeni gelişmeler yaşamış veya yaşıyor olabilirsiniz. Bu hafta da bu gündemden çok farklılaşmayacak gibisiniz. Fakat Satürn’ün de aynı yerde ilerlemesi sebebi ile aslında aklınızı meşgul eden, size dersler sunan bir ilişki altındasınız diyebiliriz. Yani aşk var da, her şey istediğiniz gibi değil durumu hakim.

  Hafta sonuna doğru, özellikle aileniz ve yuvanız ile ilgili hareketli anlar yaşayabilirsiniz. Keyifli bir yolculuğa çıkabilir veya yolculuk kararı alabilirsiniz.

  Evliyseniz, sizin dışınızdaki gelişmelere boyun eğip, akışta kalacağınız bir hafta sizi bekliyor.

 • 6

  YENGEÇ

  yengeç burcu, yengeç burcu yorumu, yengeç burcunu neler bekliyor

  İş hayatınız ile ilgili yoğun bir tempoda haftaya başlayacaksınız. İş yerinde fevri tepkiler, duygusal çözümlemeler yaşayabilirsiniz. Eğer iş hayatınızda ekipleriniz varsa, bu hafta sizi fazlasıyla meşgul edip, yorabilirler.

  Miras, prim gelirleriniz veya ödemeniz gereken vergi, kredi gibi kalemlerde farklı gelişmeler olabilir. Geçen hafta yaşanan Yeni Ay da parasal konular ile ilgili yeni gelişmeler olmasına destek verecek.

  Aşk ve çocuklarınız ile ilgili konularda şans yanınızda olacak. Evli iseniz veya ortağınız varsa yeni bazı açılımlar için beraber kafa yoracağınız bir haftaya başlıyorsunuz. 

 • 7

  YAY

  yay burcu, yay burcu yorumu, yay burcunu neler bekliyor

  Haftanın ana konusu işiniz ve para kaynaklarınız gibi duruyor. İşinize ve gelirlerinize odaklanmış durumdasınız. Bu hafta her zamankinden daha fazla çalışmaya, işleriniz ile ilgili daha başarılı olmaya özen gösterebilirsiniz.

  Hafta başında bilinçaltındaki korkularınız yoğunluk gösterebilir. Rüyalarınızda bile korkularınız ile uğraşır olabilirsiniz. İş hayatınızdaki veya sorumluluk alanlarınızdaki hedefleriniz ve gelişiminiz ile ilgili kendinizi sorguladığınız bir dönem.

  Arkadaşlarınızla keyifli, eğlenceli vakit geçirebileceğiniz bir haftadasınız.

  Aileniz ile ilgili hızlı kararlar alabilir, seyahat programları yapabilirsiniz. Hafta sonunda Mars’ın burcunuza geçmesi ile daha hareketli günler yaşamaya başlayabilirsiniz.

 • 8

  TERAZİ

  terazi burcu, terazi burcu yorumu, terazi burcunu neler bekliyor

  Haftaya aileniz ve yuvanızdaki gelişmeler damgasınız vuracak. Evinizde uzun zamandır yapmayı planladığınız değişiklikler için bu hafta doğru zaman. Sizi üzen konular ile ilgili mantığınızı devreye alarak çözümler arayabilirsiniz.

  Parasal konular ile ilgili şans yanınızda yine, özellikle para kazanma motivasyonu için enerjinizin yüksek olduğu bir haftadasınız.

  İlişkinizde dengeyi bulmak için uğraşırken, fevri tepkiler verebilirsiniz aman dikkat.

  Haftanın son gününde daha duygusal olabilirisiniz.

 • 9

  AKREP

  akrep burcu, akrep burcu yorumu, akrep burcunu neler bekliyor

  Enerjinizin yüksek olduğu bir haftaya başlıyorsunuz. Şans yanınızda bu hafta da.

  Hafta sonuna doğru özellikle para konuları ile ilgili daha aktif olabilirsiniz.

  Aileniz ve yuvanız ile ilgili sizin dışınızda yaşanabilecek gelişmeler olabilir. Yuvanız ile ilgili gelişmelerde zaten akışta olduğunuz bir dönemdesiniz bizce de en doğrusunu yapıyorsunuz.

  Aşk konusunda duygularınızı yoğun yaşadığınız bir haftadasınız. Ani ve fevri duygu değişimleri dışında her şey yolunda bu cephede de yolunda gibi.

  Aşk ve çocuklarınız ile ilgili konularda şans yanınızda olacak. Evli iseniz veya ortağınız varsa yeni bazı açılımlar için beraber kafa yoracağınız bir haftaya başlıyorsunuz.

 • 10

  OĞLAK

  oğlak burcu, oğlak burcu yorumu, oğlak burcunu neler bekliyor

  Yine akılcı davrandığınız, sorumluluklarınızı abartma seviyesinde ciddiye aldığınız, kendiniz ile ilgili farkındalıklar yaşadığınız bir haftadasınız. Geçen hafta burcunuzda yaşanan Yeni Ay da hayatınızda bazı değişimleri tetiklemiş olabilir.

  İş hayatınız ile ilgili şanslı bir dönemdesiniz. Farklı teklifler alabilir, eskisinden daha çok çalışabilir ya da iş hayatınızda beklediğiniz şansa kavuşabilirsiniz.

  Satürn’ün burcunuzdaki

  ilerleyişi, henüz almadığınız dersleriniz varsa, hepsini almanızı sağlayacak.

 • 11

  BALIK

  balık, balık burcu yorumu, balık burcunu neler bekliyor

  İş hayatınız, iş hayatınızdaki arkadaşlarınız ile ilgili konuların gündeme gelebileceği bir haftaya başlıyorsunuz. Ekibiniz varsa, ekibiniz ile ilgili yeni bir dönem başlayabilir. 31 Ocak 2018’de yaşanacak tutulmanın sizin için sağlık konuları üzerinde etkisi olabilir. Çok yakında tutulma ile ilgili yazımı yine burada bulabilirsiniz.

  Miras, vergi ödemesi gibi, rutinin dışındaki para konuları bu hafta gündeminize girebilir.

  Uzmanlaşmak istediğiniz konular ile ilgili aksiyona geçebileceğiniz bir dönemdesiniz.

  Yurtdışı konuları da benzer şekilde gündeminize girebilir.

 • 12

  KOVA

  kova burcu, kova burcunu neler bekliyor, kova burcu yorumu

  Güneş geçtiğimiz hafta sonu burcunuza geçtiğinden beri, ışıltılar sizin üzerinizde. Venüs’ün de Güneş’e eşlik etmesiyle, ikili ilişkilerinizin ve estetik kaygılarınızın ön planda olacağı bir haftaya başlıyoruz.

  Arkadaş çevrenizle ilgili bazı kararlar alabilir, artık arkadaş olmak istemediklerinizi netleştirerek hayatınızdan çıkarmak isteyebilirsiniz.

  Sizin için kritik enerjiler başlıyor çünkü 31 Ocak 2018’de meydana gelecek Dolunay ve Tam Ay Tutulması karşıt burcunuzda meydana gelecek ve siz de ilişkileriniz ile ilgili konularda direk olarak etki alanında olacaksınız. Bu hafta yaşayacaklarınız tutulmanın ana konusu hakkında size fikir verecektir. Çok yakında tutulma ile ilgili yazımı yine burada bulabilirsiniz.