Haftalık burç yorumları (7-13 Ocak 2019 astroloji)

ntv.com.tr

2019’a etkili gökyüzü hareketleri ile başladık. Geçen haftanın son gününde 2019’un ilk tutulmasını yaşadık (4 tane daha var). 15°Oğlak burcunda gerçekleşen bu Parçalı Güneş Tutulması bizi sorumluluklarımız, ebeveynliğimiz, meslek hayatımız, kariyerimiz, işimiz ve duygularımızla ilgili önemli gelişmeler yaşamaya hazırladı. Tabii her burç için olası etkileri farklı olmakla beraber, geçen haftaki yazımdan detayları okuyabilirsiniz. Önümüzdeki 6 ay boyunca bu konularda biraz da kontrolünüz dışında, hayatın akışında oluşabilecek gelişmelere hazır olmalısınız. AstroLogos Kurucusu Burcu İnci’den Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık Burcu yorumları….

 • 1

  Hep söylediğim gibi aslında gökyüzünün bizim kullandığımız gibi bir takvimi yok, enerji değişimleri var. Dolayısıyla bu hafta da aslında Güneş Tutulması ve hatta yaklaşan Ay tutulması etkisi altında olacağımız bir haftadayız. Bu haftanın en önemli gezegen hareketi Venüs’ten gelecek. Venüs, 8 Ocak Salı günü, tutku, plan, gizem ve biraz da kıskançlık dolu Akrep burcundan ayrılıp, Yay burcuna geçiş yapacak. Venüs Astrolojide ikili ilişkileri, incelikleri, sanatı, estetiği ve aşkı sembolize eder. Yay burcunda iken ilişkilerimizde daha cesur, maceracı olabiliriz. Fazla düşünmeden hareket edebilir, yeni insanlarla tanışma hevesi içinde olabiliriz.

  Herkese harika başlangıçlarla dolu bir hafta dilerim…

 • 2

  Yükselen Koç:

  Sevgili Koçlar, yönetici gezegeniniz olan Mars bu hafta da burcunuzda ilerliyor. Bu da size daha hareketli ve kendiniz gibi olabilme şansı tanıyor. Tüm projelerinizi hayata geçirmek için doğru bir dönemdesiniz. Daha fazla beklemeden planlarınızı yapmalısınız.

  Geçen haftanın son gününde yaşanan Parçalı Güneş Tutulması ile sizin için de yeni bir dönem başladı. Bu dönemin olası konularında yeni gelişmeler yaşamaya hazır olmalısınız. Sizin için olası konular daha çok iş hayatınız, toplum içerisindeki yeriniz, ait olduğunuz cemiyetler ve görevleriniz şeklinde olacaktır. Geçmiş bir yıl içerisinde edindiğiniz dersleri unutmadan hareket etmeniz yüksek faydanıza olacaktır.

  Emeklerinizin karşılığını alabileceğiniz harika bir hafta dilerim.

 • 3

  Yükselen Boğa:

  Sevgili Boğalar, geçen hafta yaşadığımız Parçalı Güneş Tutulmasının halen etkisi altında