Hailey Baldwin ile Justin Bieber nişanlandı

Yıllarca flört ettiği Selena Gomez ile evlilik hazırlığında olduğu konuşulurken ayrılık kararı alan Justin Bieber, eski sevgilisi Hailey Baldwin ile nişanlandı.

 • 1

  Selena Gomez ile bir dargın bir barışık ilişkisi 6 yıldır devam eden Justin Bieber son ayrılık sonrası eski sevgilisi Hailey Baldwin ile barışmıştı. Romantik anları sık sık objektiflere takılan ikili için sürpriz bir iddia gündeme geldi.
 • 2

  ABD basınında çıkan haberlere göre; dünyaca ünlü popçu Justin Bieber, geride bıraktığımız cumartesi akşamı model sevgilisi Hailey Baldwin’le nişanlandı.
 • 3

  Justin Bieber ile Hailey Baldwin, Bahamalar’da ilişkilerini bir üst basamağa taşıdı.
 • 4


  24 yaşındaki Bieber’ın, 21 yaşındaki nişanlısına son derece çarpıcı bir nişan yüzüğü taktığı sosyal medyadan paylaşılan fotoğrafta net şekilde görülüyor.
 • 5

  Gözlerden uzaktaki bu nişandan bir gün sonra Hailey’in oyuncu babası Stephen Baldwin, sosyal medya hesabından kızını ve Bieber’ı tebrik eden bir mesaj yazdı. İkiliye yakın isimlerin de benzer mesajları iddiaların doğruluğunu güçlendirdi.
 • 6

  2 yıl önce Hailey Baldwin’le birlikte olan Justin Bieber, daha sonra Sahara Ray ile ilişki yaşamıştı. Kısa süren aşk sonrası ise ortaya tuhaf bir aşk çemberi çıkmıştı. Ray, Bieber'ın eski sevgilisi Hailey Baldwin'in kuzeni Ireland Baldwin ile birlikte olmuştu.
 • 7

  Daha sonra Selena Golez ile barışan Justin Bieber'ın evlilik hazırlığında olduğu konuşulurken ünlü çift kritik karar öncesi terapi almaya karar vermişti. Terapi kararının asıl nedeninin ise Bieber’ın eski sevgilisi Hailey Baldwin’le olan mesajları olduğu iddia edilmişti. Çok geçmeden Selena Golez ile Justin Bieber bir kez daha ayrıldı ve Kanadalı şarkıcı eski sevgilisi Hailey Baldwin ile barıştı.