Hakan Hatipoğlu ile Gizem Hatipoğlu'nun bebekleri dünyaya geldi

Var mısın yok musun ile ünlenen ardından katıldığı Survivor ile adını geniş kitlelere duyuran Hakan Hatipoğlu ile Gizem Hatipoğlu'nun bebekleri doğdu. İkilinin bebeklerinin doğumundan ilk kare de yayınlandı.

 • 1

  Hakan Hatipoğlu ile Gizem Hatipoğlu çiftinin kızları dünyaya geldi. Çift bebeklerine Lila adını verdi.
 • 2

  Anne ve bebeğin sağlık durumunun iyi olduğu bildirilirken doğum sonrası ilk fotoğraf 2.Sayfa programında yayınlandı.
 • 3

  Programa telefonla bağlanan Hakan Hatipoğlu şunları söyledi: "Çok mutluyum. Hayatımda yaşayabileceğim en büyük duyguyu yaşadım. Doğuma da girdim. O heyecanı Gizem ile birlikte yaşamak istedim. Allah nasip etti. Gerçekten çok mutluyum. Normal doğum oldu. Gizem ne kadar kuvvetli olduğunu gösterdi."
 • 4

  "Diyecek bir şey de bulamıyorum. Hem ailemize, hem ülkemize layık olabilecek bir çocuk yetiştirmek için yola çıktık. Bunun nasıl bir duygu olduğunu size anlatamam. Lila'yı gördüğümüzde ağladık. Biz ismini de koymamıştık."
 • 5

  "Doktor 'Hakan kordonu kes' dedi. Gizem'e bakıp 'adı ne olsun dedim', Lila olsun dedi. Yüzüne bakıp karar vermek istedik. Biz hastaneye bir gece önceden geldik. Gizem'in tansiyonu yükselmişti. Doğumun başladığını görünce gerekli hazırlıklar yapıldı. Çok güzel ve yorucu olmayan bir süreç yaşadık"