Hande Soral: Sorallar olarak sektörü ele geçireceğiz

Diriliş Ertuğrul dizisiyle ekranlara dönen Hande Soral, kardeşi Bensu Soral'ı başlarda oyuncu olmak istemediğini dile getirdi. Abla Soral kardeşi Bedirhan, Bensu ve kendisinin oyuncu olmasıyla ilgili, "Sorallar olarak böyle böyle sektörü ele geçireceğiz" ifadelerini kullandı.

 • 1

  Zeydan Hatun karakteriyle Diriliş Ertuğrul dizisine dahil olan Hande Soral Hürriyet'ten Tülay Demir Oktay'a konuştu.

  Soral, "Ailede siz yolu açtınız diğer kardeşler peşinizden geldi gibi bir durum var. Ablalarına mı özendiler?" sorusunu şöyle yanıtladı: "Özendi diyemeyiz de benim aracılığımla birçok insanla tanıştılar. Yapımcılar, yönetmenler, manajerim..."
 • 2

  "Beni ziyaret için sete gelip gittiler. Evime geldiklerinde oyuncu arkadaşlarımla tanıştılar. İster istemez onlar da bir şekilde işin içine girmeye başladılar."
 • 3


  "Daha çok onları rahat bırakmadılar gibi bir durum var. 'Sen de yapabilirsin' diye teşvik ettiler onları."
 • 4

  "Bensu hiç istemiyordu aslında böyle bir planı yoktu ama bir şekilde ikna edildi. Şimdi izliyorum da iyi ki ikna olmuş."
 • 5

  "Hande, Bensu, Bedirhan... Üç kardeş, üçü de oyuncu oldu. Aile büyükleri bu duruma ne diyor?" sorusuna ise 31 yaşındaki oyuncu, "Çok gururlular, babam "Sıra bizde" diyor. Sorallar olarak böyle böyle sektörü ele geçireceğiz" diyerek cevap verdi.