Hande Soral'ın Frida Kahlo makyajı (Ünlülerin şaşırtan benzerleri)

ntv.com.tr

Deniz Baysal'dan Beyonce'ye, Kit Harington'dan Murat Boz'a pek çok ünlünün benzerleri aramızda yaşıyor. İşte, dünyaca ünlü yıldızlara şaşırtıcı derecede benzeyen insanlar...

 • 1

  HANDE SORAL 

  "Dali'nin Kadınları" oyununda ünlü ressam Frida Kahlo'yu canlandıracak olan Hande Soral'ın, fotoğraf çekimleri sırasında makyöz Neriman Eröz tarafından gerçekleştirilen makyajı sonra değişimi objektiflere yansıdı.

 • 2

  Provaları son hızıyla devam eden "Dali'nin Kadınları" oyununun başrol oyuncularından Soral, "Frida Kahlo, zor bir hayat yaşamış ama eserleriyle de döneme damgasını vurmuş, dünyaca ünlü popüler bir kültür ikonu" dedi.
 • 3

  Erdi Işık tarafından kaleme alınan, Ali Düşenkalkar'ın yönetmenliğini yaptığı, başrollerini Hatice Aslan, Devrim Nas, Hande Soral, Gülin İyigün ve Açelya Devrim Yılhan'ın paylaştığı "Dali'nin Kadınları", 13 Ekim Cumartesi, Zorlu PSM de tiyatro severlerle buluşacak.
 • 4

  Ceyda Ateş, oyuncu Dylan Sprouse ile fotoğrafını kolajlayarak sosyal medya hesabından, "İkizimi buldum" notuyla paylaştı
 • 5

  Star TV'nin sevilen dizisi Fazilet Hanımve Kızları ile yıldızı parlayan Deniz Baysal'ın benzeri Brezilya'dan çıktı. Deniz Baysal, Instagram'da 7 milyondan fazla takipçisi olan Camila Coelho'ya ikizi kadar benzerliği ile dikkat çekti. 

 • 6

  ALPEREN DUYMAZ-KIT HARINGTON

  Çukur dizisinin Komiser EmrahAlperen Duymaz ve Game of Thrones'un Jon Snow'u Kit Harington'un benzerliği sosyal medyada geniş yankı buldu.

 • 7

  BEYONCE

  ABD’nin Michigan eyaletinin Detroit şehrinde yaşayan Brittany Williams, dünyaca ünlü şarkıcı Beyonce’ye benzerliğiyle dikkat çekiyor.

  Instagram hesabında çoğunluğu Beyonce hayranlarından oluşan yaklaşık 70 bin takipçisi bulunan Brittany, “İkimiz de güçlü ve korkusuz kadınlarız” dedi. Çevredekilerin, kendisini Beyonce sandığını belirten Williams, “Özellikle havaa