Hangi ünlü nerede görüldü? (15-16 Ağustos 2016)

ntv.com.tr

Hangi ünlü, nerede ve ne yaparken görüntülendi? İşte ünlülerin gündelik hayatından fotoğraflar...

 • 1

  ÜNLÜLERİN GÜNLÜK HAYATI

  ÜNLÜLERİN GÜNLÜK HAYATI
  Ünlülerin gündelik hayatına yakın plan... Kim, nerede, ne yaptı? İşte Rita Ora'dan Michael Phelps'e, Reese Witheraspoon'dan Sophie Turner'a ünlülerden notlar...
 • 2

  "GEÇ KALDIM, GEÇ KALDIM!"

  "GEÇ KALDIM, GEÇ KALDIM!"
  Oyuncu Reese Witherspoon, new York'taki Draper James adlı ofisinden çıkarken objektife takıldı. Sürekli saatine bakan ünlü oyuncunun telaşlı hali merak uyandırdı.
 • 3

  YENİDEN HAMİLE Mİ?

  YENİDEN HAMİLE Mİ?

  Oyuncu Natalie Portman, New York'taki Il Buco adlı restoranda eşi Benjamin Millepied ile akşam yemeği yedi. Oyuncunun, restoran çıkışında elindeki büyük siyah çantayı sürekli karnının üstünde tutması, ikinci bebeğine hamile olduğu için göbeğini örttüğü yorumlarının yapılmasına neden oldu.

 • 4

  70'LER ESİNTİSİ

  70'LER ESİNTİSİ

  İngiliz şarkıcı Rita Ora, New York sokaklarında 70'ler havası estirdi. Dekolte giymekten çekinmeyen 25 yaşındaki şarkıcı, kırmızı-beyaz, boğazına kadar kapalı elbisesiyle bu defa şaşırttı.

 • 5

  ŞAMPİYON AİLE

  ŞAMPİYON AİLE

  Olimpiyatın yüzme şampiyonu Michael Phelps, eşi Nicole Johnson ve bebeği Boomer Phelps ile Rio'daki Leme Plajı'nda bulunan stüdyolardan ayrılırken görüntülendi. Minik bebeğin güneş gözlüklü hali dikkat çekti. 

 • 6

  'SANSA'NIN SARIŞIN HALİ

  'SANSA'NIN SARIŞIN HALİ

  Game of Thrones dizisindeki Sansa Stark karakterini canlandıran Sophie Turner, sarıya boyadığı saçlarıyla ilk kez görüntü verdi. Dizideki kızıl saçlarını sarıya boyadığını Intagram'dan paylaştığı fotoğrafla duyuran İngiliz oyuncu, yeni imajıyla objektiflere takıldı. 20 yaşındaki oyuncu, mavi tulumu ve Louis Vuitton çantasıyla şıklığını tamamlamasıyla dikkat çekti. 

 • 7

  ARABA SEVDASI

  ARABA SEVDASI

  Kylie Jenner'ın rap şarkıcısı erkek arkadaşı Tyga, West Hollywood'da Ferrari marka otomobiliyle görüntülendi. Lüks otomobil tutkusuyla tanınan ABD'li şarkıcı, Kylie Jenner'a 19'uncu doğum günü hediyesi olarak Mercedes Maybach marka bir otomobil hediye etmesiyle gündeme gelmişti.

 • 8

  SIRA DIŞI HAMİLE

  SIRA DIŞI HAMİLE

  Oyuncu Kerry Washington, bebeğine kavuşmak için gün sayıyor. Hamile stiliyle dikkat çeken 39 yaşındaki oyuncu, Instyle'ın partisindeki sıra dışı hamile kıyafetiyle tüm gözleri üstünde topladı.

 • 9

  YAZ PARTİSİNE GİTTİ

  YAZ PARTİSİNE GİTTİ

  Tallulah Belle Willis, Beverly Hilss'teki Just Jared Yaz Partisi'ne giderken objektife takıldı. Geleneksel havuz partisi için bikinisiyle yola çıkan 22 yaşındaki oyuncu, bikinisinin üstüne giydiği önü açık bırakılmış gömleğiyle kendine has bir tarz yaratmış görünüyordu. 

 • 10

  PRENS HARRY'NİN YENİ SEVGİLİSİ Mİ?

  PRENS HARRY'NİN YENİ SEVGİLİSİ Mİ?

  İngiliz sosyetesinin renkli siması Athina Onassis ve Prens Harry'nin birlikte oldukları dedikoduları yayılıyor. Eşi Alvaro de Miranda Neto'dan bu yılın başında ayrılan Onassis, tıpkı Prens Harry gibi bir binicilik tutkunu. Son olarak da at binerken görüntülendi.

 • 11

  RAHAT VE KEYİFLİ

  RAHAT VE KEYİFLİ

  Montage Beverly Hills Hotel'den ayrılırken görüntülenen oyuncu Cameron Diaz, rahat ve keyifli haliyle dikkat çekti.

 • 12

  BOYUNU AŞTI

  BOYUNU AŞTI

  Hollywood'un efsane ismi Sylvester Stallone, 14 yaşındaki kızı Scarlet Rose ve eşi Jennifer Flavin ile West Hollywood'daki Madeo İtalyan Restoranı'nda aile yemeği sonrası görüntülendi. "Rocky" yıldızı, kızıyla kol kola yürürken, yüzünde boyunu aşan kızıyla gurur duyduğu ifadesi vardı.