Hangi ünlü nerede görüldü? (28-29 Eylül 2016)

ntv.com.tr

Hangi ünlü, nerede ve ne yaparken görüntülendi? İşte ünlülerin gündelik hayatından fotoğraflar...

 • 1

  ÜNLÜLERİN GÜNLÜK HAYATI

  ÜNLÜLERİN GÜNLÜK HAYATI
  Ünlülerin gündelik hayatına yakın plan... Kim, nerede, ne yaptı? İşte Ben Affleck'ten Chloe Grace Moretz'e, Mickey Rourk'tan Jennifer Aniston'a ünlülerin günlük hayatına dair notlar...
 • 2

  İKİZ GİBİLER

  İKİZ GİBİLER

  Oyuncu Kate Winslet, Woody Allen'ın adı bilinmeyen yeni projesinin setinde Juno Temple ile birlikte görüntülendi. Brooklyn'deki sette, 1950'lerde geçen film için vintage kıyafetler giymeleriyle dikkat çeken ikili hakkında "ikiz gibiler" yorumu yapıldı. 

 • 3

  POZ VERMEYE HAZIR

  POZ VERMEYE HAZIR
  Instagram'ın son dönem şöhretlerinden Kara Del Toro, arkadaşlarıyla birlikte Best Hollywood'daki Craig's adlı restoranda yemek yedikten sonra The Nice Guy'a giderken görüntülendi. Gümüş rengi saten elbisesini bağcıklı ayakkabısıyla kombinleyen Toro için, "Basına poz vermeye hazırlanmış" yorumları yapıldı.
 • 4

  PEMBE BALONLA SAKLANDI

  PEMBE BALONLA SAKLANDI

  Barbadoslu şarkıcı Rihanna, Paris'teki Arc Club'dan çıkarken basın mensupları tarafından görüntülendiğini fark edince yüzünü gizlemeye çalıştı. Pembelere bürünen şarkıcı, arabasına bindiğinde koruması yüzünü pembe balonla kapatmak için uğraştı.

 • 5

  EŞOFMAN ALTI TOPUKLU

  EŞOFMAN ALTI TOPUKLU

  Sex and the City dizisi yıldızı Sarah Jessica Parker, talk şov programı Jimmy Kimmel Live'ın El Capitan Theatre'daki çekimine giderken görüntülendi. Ünlü oyuncunun eşofmana benzeyen bir pantolon ve altına giydiği topuklu ayakkabısı ile Parker hakkında, "her zamanki şıklığına gölge düşürmüş" yorumları yapıldı. 

 • 6

  FEDAKAR BABA

  FEDAKAR BABA

  Jennifer Garner ile olan evliliğinden üç çocuğu olan oyuncu Ben Affleck, oğlu Samuel'le birlikte Brentwood'da yürüyüşe çıktı. Küçük Samuel'in yorulduğunu söylemesi üzerine 44 yaşındaki aktör oğlunu omuzlarında taşıdı.

 • 7

  BRAD PITT SORULARINDAN KAÇTI

  BRAD PITT SORULARINDAN KAÇTI
  Jennifer Aniston, eşi Justin Theroux ile birlikte New York'ta alışverişe çıkarken görüntülendi. Birlikte mutlu görünen çiftin, paparazzilerle karşılaştıktan sonra yüzleri asıldı. Aniston, basın mensuplarının, eski eşi Brad Pitt ve Angelina Jolie'nin boşanmasona dair soru yöneltmesini engellemek için adımlarını hızlandırdı.
 • 8

  CESUR ŞIKLIK

  CESUR ŞIKLIK

  ABD'li oyuncu Chloe Grace Moretz, arkadaşlarıyla birlikte ünlü rap şarkıcısı Drake'in Summer Sixteen adlı turne kapsamında verdiği konserde cesur kıyafet seçimiyle dikkat çekti. Brooklyn Beckham'ın eski kız arkadaşı olan Moretz, kısa denim şortuyla seksi bir şıklık yakalamış görünüyordu.

 • 9

  JUSTIN'SİZLİK ONU DEĞİŞTİRDİ

  JUSTIN'SİZLİK ONU DEĞİŞTİRDİ
  Şarkıcı Lionel Richie'nin kızı Sofia Richie, WeHo'daki Mauro's Cafe'den çıkarken objektife takıldı. Justin Bieber'dan yeni ayrılan modelin paparazzilere yüzünü göstermemeye çalışması dikkat çekti. Richie, Bieber'la beraber basınla karşılaştığında kameralara gülümsemekten çekinmiyordu.
 • 10

  BOŞANMA KARARINDAN SONRA BİR İLK

  BOŞANMA KARARINDAN SONRA BİR İLK

  Brad Pitt'ten boşanma kararı almasından sonra Angelina Jolie, altı çocuğuyla birlikte Malibu'da kiraladığı eve taşındı. Aylığı 95 bin dolara (275 bin TL) olan okyanus kıyısındaki villanın bahçesinde Zahara ve Knox, dayılarının gözetimi altında oyun oynarken objektife yansıdı. Jolie'nin boşanma başvurusundan üç hafta önce tuttuğu öğrenilen evin etrafına basın mensupları kamp kurmuş durumda. Angelina Jolie ve çocuklarının görüntüsünü yakalamak için uğraşan basın mensupları ilk kez bahçede oynayan çocukları görüntüledi. Polisin güvenlik önlemi aldığı evde Angelina Jolie henüz hiç görüntülenmedi. 41 yaşındaki yıldızın evin ihtiyaçları için yardımcısını dışarı gönderdiği öğrenildi. 

 • 11

  AYKIRI TARZ

  AYKIRI TARZ
  ABD'li şarkıcı Pharrell Williams, Inglewood'daki Drake konserinde objektife takıldı. 'Happy' şarkısıyle meşhur olan yıldızın yeşil üst, kot şort ve mendil kolyeden oluşan kıyafetini pembe botlarla tamamlaması dikkat çekti.
 • 12

  KÖPEK SEVGİSİ

  KÖPEK SEVGİSİ

  ABD'li oyuncu Mickey Rourke, West Hollywood'daki Equinox'ta köpeğiyle birlikte bankta otururken görüntülendi. Kulaklığından müzik dinleyen oyuncu, bir taraftan minik köpeğini sevdi.