Harry Potter yıldızı Scarlett Byrne Playboy’da

Harry Potter’ın çocuk yıldızı Scarlett Byrne artık büyüdü ve çıplaklığa geri dönme kararı alan Playboy dergisine poz verdi. Byrne ayrıca Playboy’un kurucusu Hugh Hefner'in oğlu Cooper Hefner ile nişanlı.

 • 1

  Harry Potter’ın çocuk yıldızı Scarlett Byrne, Playboy dergisinin yeni sayısına poz verdi. Filmde Draco Malfoy'un arkadaşı Pansy Parkinson’u canlandıran 26 yaşındaki oyuncu, Playboy’daki fotoğrafını Instagram hesabından paylaşarak, “Çıplaklık normaldir” notunu yazdı.

 • 2

  Byrne, “Playboy’un Mart/Nisan sayısının bir parçası olmaktan gurur duyuyorum” diyerek, dergiye “Feminist Hüner” başlıklı bir makale yazdığını duyurdu. Playboy’a, derginin yaratıcı ekibine, derginin yaratıcı yönetmeni ve aynı zamanda nişanlısı olan Cooper Hefner’e teşekkür etti.

 • 3

  Scarlett Byrne’nin yer aldığı Mart 2017’de sayısı, Playboy’un yeniden çıplaklığa dönme kararı almasından sonra çıkacak ilk sayısı olacak.

 • 4

  Model Elizabeth Elam’ın üstsüz fotoğrafının yer aldığı kapakla çıkacak dergide “Çıplak normaldir” başlığı dikkat çekiyor.

 • 5

  Playboy’un kurucusu Hugh Hefner'in 25 yaşındaki oğlu ve aynı zamanda derginin şef kreatif direktörü Cooper Hefner, “Çıplaklık hiçbir zaman sorun olan şey değildi çünkü çıplaklık bir sorun değildir. Bugün kimliğimizi geri alıyoruz ve olduğumuz şeye dönüyoruz” açıklamasını yaptı.

 • 6

  Cooper Hefner, Mart 2016’da başlayan, derginin haber standlarındaki profilini yükseltmek ve daha fazla reklamveren çekmek için bir değişiklik olarak başlatılan “çıplaklık karşıtı” politikaya muhalifti.

 • 7

  “Erkekler İçin Eğlence” etiketi, yeni derginin kapağından kaldırılırken, Playboy web sitesi bunun yerine “Herkes için Eğlence” sloganıyla cinsiyet konusunda nötr bir rol aldı.