Hugh Jackman’ın son hali hayranlarını endişelendirdi

ntv.com.tr

“X-Men-Wolverine” yıldızı Hugh Jackman’ın sosyal medyada son paylaştığı fotoğraf hayranlarını üzdü ve yüzlerce endişeli yoruma neden oldu.

 • 1

  X-Men filminin yıldızı Hugh Jackman Instagram’a koyduğu son fotoğrafıyla hayranlarını endişelendirdi.

 • 2

  BU HALİ ENDİŞELENDİRDİ

  BU HALİ ENDİŞELENDİRDİ

  Sosyal medyada 7,4 milyon takipçisi olan 47 yaşındaki oyuncu, gözaltı morlukları, alnında şişen damarlar ve yaşlanmış bu görüntüsüyle çok konuşuldu.

  Pişmiş balıkların önünde poz veren Avustralyalı oyuncu, fotoğrafın altına, “İşte hakkında konuştuğum şey” notunu düştü.

 • 3

  170 binden fazla beğeni alan fotoğrafa, oyuncunun bazı hayranları aktörün görünümünden endişe duydukları yorumunu yaptı.

 • 4

  “UMARIM BU MAKYAJDIR”

  “UMARIM BU MAKYAJDIR”

  Yorumlardan bazıları, “Çok fazla kilo vermiş gibi görünüyorsun”, “Kahramanım yaşlanmış, umarım sağlığın yerindedir, seni seviyorum”, “Umarım bu makyajdır” şeklinde oldu.

 • 5

  SON X-MEN 2017’DE

  SON X-MEN 2017’DE

  Wolverine'i canlandırdığı X-Men filmleriyle yıldızı parlayan ünlü oyuncunun yeni Wolverine filmi 2017'de gösterime girecek. Bu Jackman’ın son X-Men filmi olacak.

 • 6

  EN ÖNEMLİ BAŞROLLERİ

  EN ÖNEMLİ BAŞROLLERİ

  Jackman, X-Men’in yanı sıra başrolde oynadığı Kate & Leopold, Van Helsing, Prestij, Avustralya, Çelik Yumruklar, Sefiller ve Prisoners filmleriyle de tanınıyor.

 • 7

  ÖDÜLLÜ OYUNCU

  ÖDÜLLÜ OYUNCU

  “Sefiller” filmindeki performansı 2013'te ona “En İyi Aktör” dalında ilk Akademi Ödülü adaylığını ve “Müzikal veya Komedi Dalında En İyi Aktör” dalında Altın Küre ödülünü kazandırdı. Ayrıca şarkıcı, dansçı ve sahne müzikali oyuncusu olan aktör, The Boy from Oz'daki rolüyle Tony Ödülü kazandı.

 • 8

  ‘YAŞAYAN EN SEKSİ ERKEK’

  ‘YAŞAYAN EN SEKSİ ERKEK’

  Kasım 2008'de, Open Salon, Jackman'ı yaşayan en seksi erkeklerden biri seçti. Oyuncu, aynı ayda People Dergisi tarafından "Yaşayan En Seksi Erkek" olarak seçildi.

 • 9

  OSCAR’I SUNDU

  OSCAR’I SUNDU

  Üç kere Tony Ödülleri'nde sunuculuk yapıp bunlardan birindeki performansıyla Emmy Ödülü kazanan Jackman, 22 Şubat 2009'da 81. Oscar Ödülleri'ni de sundu.

 • 10

  “TÜRK SAYILIRIM”

  “TÜRK SAYILIRIM”

  2015 yılında “An Evening with Hugh Jackman” gösterisi için İstanbul'a gelen oyuncu, İstanbul ile geçmişten gelen bir bağlantısı olduğunu belirterek, “Çünkü benim büyük büyükbabam İstanbul’da yaşıyordu. Sanırım Sakız Adası'nda doğmuş. Emin değil ama İstanbul’da bir bankada çalışmış. Ve babam aslında Türkiye’ye birçok kereler geldi. Her zaman da bana der ki; 'Sen Türksün, Türk sayılırsın.' Belki o yüzden Türk kahvesine bayılıyorum. Sabahları uyanıp da bir fincan Türk kahvesi içmek kadar beni mutlu eden bir şey yok” şeklinde konuşmuştu.

 • 11

  OSMANLI VE ATATÜRK İLGİSİ

  OSMANLI VE ATATÜRK İLGİSİ

  Osmanlı ve Atatürk ile ilgili kitaplar okuduğuna da değinen Jackman, “Osmanlı İmparatorluğu ve Atatürk’le ilgili olarak kalın bir kitap okudum. Çünkü çok büyük bir tarih tutkum vardı. Mesela Osmanlı İmparatorluğu ile ilgili olarak, bu kadar hüküm sürmüş bir imparatorlukla ilgili olarak bu kadar az bir bilgiye sahip olmaktan açıkçası birazcık utandım” demişti.