İçerde'nin Coşkun'u Nebil Sayın: Karikatür gibi adamım

'İçerde’nin Coşkun’u Nebil Sayın, diziye dair bilinmeyenleri anlattı.

 • 1

  "HİKAYE METRUŞKA GİBİ"

  "HİKAYE METRUŞKA GİBİ"
  Habertürk'e konuşan 45 yaşındaki Nebil Sayın diziyi şöyle anlattı: "Hikâye matruşka gibi. Her kapıda yeni kapılar var. Ekstrem karakterlerle çalışmak eğlencelidir. Daha fazla yol alırsın, bir sürü renk seçeneğin vardır. Hayattan öğrendiklerini uygulama şansı verir sana. O anlamda Coşkun karakterini çok sevdim.
 • 2

  "KARİKATÜR GİBİ ADAMIM"

  "KARİKATÜR GİBİ ADAMIM"
  Dizinin geneline baktığınız zaman, karakterleri göz önüne getirince Kebapçı Celal, Minik ve Coşkun’da bir çizgi roman havası var. Oyuncu olarak da belli ki çizgi roman karakteri gibi görünen insanlar seçilmiş. Dizide günlük hayatta çok sık görebileceğiniz insan çok az. Benim de öyle bir tipim var. Karikatür gibi adamım.
 • 3

  "SEYİRCİ HİKAYENİN DIŞINDA KALMIYOR"

  "SEYİRCİ HİKAYENİN DIŞINDA KALMIYOR"
  Senaryoda açtığınız her kapı size yeni kapılar sunuyor. ‘İçerde’ seyirciyi içine çekiyor ve hikâyeyi yaşamaya başlıyorsunuz. Dışında kalamıyorsunuz. İnsanlar zaten zor bir hayat yaşarlarken böyle bir şey arıyorlar.
 • 4

  "YÜZ MASKEM KÖTÜ ADAMA UYUYOR"

  "YÜZ MASKEM KÖTÜ ADAMA UYUYOR"
  Bugüne kadar sadece bir kez iyi bir karakter oynadım. Orada da mahallenin kabadayısını oynuyordum. Undergrand rolleri bana yakıştırıyorlar. Yüz maskem çok uyuyor. Elmacık kemiklerimin çıkıklığı kameraya sert ifadeleri güzel veriyor. Öyle bir avantaj var ama iyilik meleğini oynayacağım bir karakter olursa onun da üstesinden gelirim.
 • 5

  "ALYANAK NAMUSSUZ HERİFİN TEKİ"

  "ALYANAK NAMUSSUZ HERİFİN TEKİ"
  Sadece Coşkun değil Kebapçı Celal de kötü bir adam ama seyirci sahipleniyor, “Celal Baba” diyen bir sürü genç var. Alyanak namuzsuz herifin teki ama bayılıyorlar ona. Sadece komik olduğu için değil. Bunun sebebi karakterlerin çok boyutlu ve hayata yakın olması.
 • 6

  AKSANI GERÇEK Mİ?

  AKSANI GERÇEK Mİ?
  Aksan insanları çok şaşırtıyor. “Dublaj mı?” diyorlar. 1-2 kez ikna etmek için aksanlı konuştuğum da oldu. Aksan yapmak çalışarak kazanılmış bir marifet değil. Çocukluğumdan beri böyle bir yatkınlığım var. Duyduğum aksanı çok rahat taklit edebiliyorum. Coşkun, Diyarbakır aksanıyla konuşuyor. 15 yıl Beyoğlu’nda yaşamış biri olarak Diyarbakır aksanıyla konuşmak zor olmadı.
 • 7

  NASIL DEVAM EDECEK?

  NASIL DEVAM EDECEK?
  Keyifli rollerle yoluma devam etmek istiyorum. Aynı zamanda oyun yazıyorum. Hatta 2008 yılında yazdığım ‘Kentsel Gelişim Karhanesi’ oyunumu sahnelemiştik. Beklentim bu meşgalenin devam etmesi."
 • 8