Jennifer Aniston ile Justin Theroux'un ayrılık kararının arkasındaki isim Petra Collins mi?

Brad Pitt yüzünden boşanma kararı aldıkları iddia edilen Jennifer Aniston ile Justin Theroux ayrılığının arkasında başka nedenler olduğu öne sürüldü. İddiaya göre son zamanlarda sık sık fotoğrafçı Petra Collins ile görüşen Theroux evliliğini bitirme kararı aldı.

 • 1

  Jennifer Aniston-Justin Theroux çiftinin şok ayrılığıyla ilgili yeni haberler gelmeye devam ediyor. Theroux'nun New York'taki arkadaşları; ünlü aktörün, Aniston'ın sürekli oyuncu arkadaşlarıyla vakit geçirmesinden sıkıldığını ve ayrılığı isteyen taraf olduğunu söyledi.
 • 2


  Theroux ayrılık haberini hemen duyurmak isterken, Aniston'ın medyadan kaçınmak için bu haberi gizli tutmaya çalıştığı da iddia edildi.
 • 3

  Ancak geçtiğimiz hafta Aniston, Los Angeles'ta kız arkadaşlarıyla doğum günü kutlaması yaparken Theroux'nun New York'ta görülmesi, boşanma söylentilerini ayyuka çıkardı.
 • 4

  Yakışıklı aktörün; 14 Şubat'ta Los Angeles'a giderek eşiyle ayrılıkla ilgili konuştuğu, ardından ikilinin ortak bir açıklama yapma kararı aldığı öğrenildi.
 • 5

  Theroux'nun son dönemde 25 yaşındaki fotoğrafçı Petra Collins ile sık sık vakit geçirdiği ve Aniston'ın bu durumdan haber olduğu da iddialar arasında.