Jennifer Lopez'in 3 bin dolarlık pantolonu

ntv.com.tr

Yeni filmi Hustlers'ın New York galasına katılan Jennifer Lopez, baştan aşağı jean'den oluşan stiliyle dikkat çekti. Lopez'in takımının ederinin 4 bin doların üstünde olduğu belirtildi.

 • 1

  Jennifer Lopez, yeni filmi Hustlers’ın New York galasında boy gösterdi. 50 yaşındaki pop ikonu, baştan aşağı jean’den oluşan stiliyle dikkat çekti.

 • 2

  Kırmızı halı seçimleriyle her zaman beğen toplayan Lopez, Alexander Wang’in ev sahipliğinde yapılan galada tasarımcıya ait jean takımıyla poz verdi.

 • 3

  Bel kısmında hareketli bir modele sahip olan kargo stili pantolonun bedelinin 3 bin 495 dolar olduğu, büstüyer şeklinde üstün ise 795 dolar olduğu öğrenildi. Lopez kıyafetini 88 dolarlık Melinda Maria marka küpe ve 198 dolarlık Jessica Rich tasarımı ayakkabıyla tamamladı.

 • 4

  Wall Street müşterilerine şantaj yapmak için bir araya gelen eski bir striptiz kulübü çalışanlarının hikayesini konu edinen Hustlers filminde Lopez, ekibin lideri Ramona karakterine hayat veriyor.

 • 5

  Lorene Scafaria’nın yönetmenliğini üstlendiği filmde, Lopez’in yanı sıra Lili Reinhart, Constance Wu, Julia Stiles, Cardi B, Mercedes Ruehl gibi isimler rol alıyor. Galada tüm oyuncular bir araya geldi.