Johnny Depp’le boşanma davası süren Amber Heard sokakta ağladı

ntv.com.tr

Oyuncu Johnny Depp’in kendisine şiddet uyguladığı iddiası üzerine açtığı boşanma davası süren Amber Heard, bir arkadaşının omzunda ağlarken görüldü.

 • 1

  OMZUNDA AĞLADI

  OMZUNDA AĞLADI

  Johnny Depp’le olaylı boşanma süreci geçiren model ve oyuncu Amber Heard, dün Los Angeles’ta kilise çıkışında kız arkadaşının omzunda ağlarken görüldü.

 • 2

  KİLO VERDİ

  KİLO VERDİ

  53 yaşındaki oyuncu eşi Johnny Depp’in şiddet uyguladığı iddiaları üzerine uzaklaştırma kararı çıkartan ve boşanma davası açan 30 yaşındaki Heard’ın yaşadığı sıkıntılardan dolayı kilo vermesi dikkat çekti.

 • 3

  ARKADAŞI TESELLİ ETTİ

  ARKADAŞI TESELLİ ETTİ

  Kilise çıkışında oldukça üzgün görünen Heard’ın, kız arkadaşına sarılıp gözyaşı dökmesi ve arkadaşının da onu teselli etmesi dikkatlerden kaçmadı.

 • 4

  TESELLİ İŞE YARADI

  TESELLİ İŞE YARADI

  Kot pantolon, siyah bluzdan oluşan sade kıyafeti ve dağınık saçlarıyla yaşadığı moral bozukluğunu dışa yansıtan Heard’ın, arkadaşının tesellisi üzerine ağlamasının fazla uzun sürmediği görüldü.

 • 5

  YÜZÜNÜ GİZLEDİ

  YÜZÜNÜ GİZLEDİ

  Ünlü yıldızın, arkadaşından ayrıldıktan sonra da başını öne eğerek ve güneş gözlüğüyle gözlerini gizleyerek yürümesi dikkat çekti.

 • 6

  ÖZEL ADASINA YERLEŞTİ

  ÖZEL ADASINA YERLEŞTİ

  Öte yandan People Dergisi’nin iddiasına göre en son 17 yaşındaki kızı Lily-Rose Depp tarafından ziyaret edilen Karayip Korsanları filminin yıldızı Johnny Depp, Bahamalar’daki özel adasına yerleşti ve Los Angeles’a dönmeyi planlamıyor.

 • 7

  ŞİDDET ÜZERİNE BOŞANMA DAVASI

  ŞİDDET ÜZERİNE BOŞANMA DAVASI
  Johnny Depp’in Amber Heard’a fiziksel ve sözel şiddet uyguladığı iddiaları üzerine çiftin boşanma davası Depp’in annesinin ölümünden üç gün sonra başlamıştı.
 • 8

  20 MİLYON DOLARLIK NAFAKA

  20 MİLYON DOLARLIK NAFAKA

  Çift arasında 20 milyon dolar nafaka tartışmaları devam ederken, Depp’in özellikle sarhoşken Heard’a şiddet uyguladığını belirten ifadelerin yer aldığı Heard’a ait boşanma dilekçeleri basına sızdı.

 • 9

  TESELLİYİ MÜZİKTE ARADI

  TESELLİYİ MÜZİKTE ARADI

  Eşinden ayrıldıktan sonra kendini müziğe veren Depp, son olarak müzik grubu Hollywood Vampires ile birlikte Avrupa Turnesi’ne çıkmıştı.