Justin Bieber gitti Kylie Jenner yükseldi

ntv.com.tr

Justin Bieber’ın Instagram hesabını kapatmasının ardından Kylie Jenner’dan “acımasız” bir mesaj geldi.

 • 1

  HAYRANLARINI ŞAŞIRTTI

  HAYRANLARINI ŞAŞIRTTI
  Kanadalı şarkıcı Justin Bieber, eski sevgilisi Selena Gomez ile de ağız dalaşı sonrası Instagram hesabını kapatmasıyla hayranlarını şaşırttı.
 • 2

  KYLIE JENNER KARLI ÇIKTI

  KYLIE JENNER KARLI ÇIKTI

  Bieber’ın 78,7 milyon takipçili Instagram hesabını kapatmasının ardından 71,6 milyon takipçisiyle Instagram’ın en çok takip edilen beşinci kişisi olduğunu söyleyen Jenner, bu durumdan en karlı çıkan kişi oldu.

 • 3

  "INSTAGRAM'DA BEŞİNCİYİM"

  "INSTAGRAM'DA BEŞİNCİYİM"

  Kardashian/Jenner ailesinin en küçük kızı Kylie Jenner, Twitter üzerinden, “Sanırım Instagram’da en çok takip edilen beşinci kişiyim” mesajını paylaştı. Bu mesaj üzerine Bieber’ın hayranları “Çok acımasızsın Kylie” gibi yorumlar yazdı.

 • 4

  ESKİ VE YENİ SEVGİLİ ARASINDA

  ESKİ VE YENİ SEVGİLİ ARASINDA

  Bieber'ın, yeni sevgilisi Sofia Richie ile olan fotoğraflarına eski sevgilisi Selena Gomez'in hayranları binlerce yorum yazınca şarkıcı tepki gösterdi. Bunun üzerine Selena Gomez de söze girince tartışma büyüdü.

 • 5

  "BU KADAR KÖTÜ OLAMAZSINIZ"

  "BU KADAR KÖTÜ OLAMAZSINIZ"

  Justin Bieber fotoğrafını şu sözlerle paylaştı: “Eğer böyle nefret dolu mesajlar yazmaya devam ederseniz hesabımı korumaya alacağım. Gerçekten benim hayranımsanız bu kadar kötü olamazsınız.”

 • 6

  "HAYRANLARINA KIZMA"

  "HAYRANLARINA KIZMA"

  Selena Gomez ise araya girdi ve şu yanıtı verdi: “Eğer ‘nefretle’ başa çıkamıyorsan sevgilinin fotoğraflarını paylaşmayı bırak. Bu sadece senle onun arasında özel kalmalı. Hayranlarına kızma. Onlar seni herkesten önce sevdi ve destekledi.”

 • 7

  "BENİ KULLANDIN"

  "BENİ KULLANDIN"

  Justin Bieber'dan gelen yanıt ise biraz ağırdı: “Geçmişte beni dikkat çekmek için kullanan insanların hala bunun için uğraş verdiğini görmek komik. Üzücü. Sevgilerimle...”

 • 8

  "BELIEBER'LARI SEVİYORUM"

  "BELIEBER'LARI SEVİYORUM"

  İkinci yorum da hemen ardından yine Bieber’dan geldi: “Ben kimsenin nefretini kabul etmek için yaratılmadım. Umarım hepiniz benim arkadaşlarıma ve birbirinize karşı kibar olmayı başarırsınız. Ve evet! 'Belieber'ları seviyorum.”

 • 9

  "ALDATAN AFFEDENE YÜKLENMESİN"

  "ALDATAN AFFEDENE YÜKLENMESİN"

  Gomez, “Geçmişte defalarca aldatmış olanların affedici ve bağışlayıcı olanlara yüklenmesi de komik. Fanların neden delirdiğine şaşmamalı. Üzücü. Sevgilerimle” yazdı.

 • 10

  "OH, SENİ UNUTTUM"

  "OH, SENİ UNUTTUM"

  Bieber da bunun üzerine “Ben aldattım... Oh, seni ve Zayn'ı unuttum!” yazarak Gomez'in kendisini eski One Direction elemanı Zayn Malik'le aldattığını iddia etti.