Kate Middleton laboratuara girdi

ntv.com.tr

Kate Middleton, Londra Üniversitesi’ndeki Gelişimsel Nörobilim Laboratuarı’nı ziyaret ederek çevre ve biyolojinin çocuk gelişimini nasıl şekillendirdiği konusunda bilgi aldı.

 • 1

  Cambridge Düşesi Kate Middleton, Londra Üniversitesi’ndeki Gelişimsel Nörobilim Laboratuarı’nı ziyaret etti.

 • 2

  Ziyareti esnasında Profesör Eamon McCror ile görüşen Middleton, çevre ve biyolojinin çocuk gelişimini nasıl şekillendirdiği konusunda bilgi aldı.

 • 3

  Middleton, şu sıralar travmanın küçük çocukları nasıl etkilediği konusunu daha iyi anlamak üzerine çalışıyor. Kraliyet geleneklerine göre, aile üyeleri belli alanlarda sosyal sorumluluk projeleriyle ilgilenmek, toplumun yararına olacak alanlarda bilgilendirme ve farkındalık yaratma çalışmaları yapmak zorunda.

 • 4

  Middleton, laboratuar ziyaretine Paule Ka imzalı kırmızı bir takımla gitti.

 • 5

  Öte yandan Meghan Markle’dan önce Kate Middleton’ın attığı adımlar basında daga fazla yer ediniyordu. Prens Harry ile evlendikten sonra Sussex Düşesi unvanını alan Meghan Markle’ın hamilelik haberiyle birlikte katıldığı etkinlikler ve yaptığı ziyaretler, İngiliz medyasında Kate Middielton’dan daha fazla ses getirmeye başladı. Middleton için “İkinci plana atıldı” yorumları yapıldı.