Kate Middleton, Prens William’ı zayıflattı

Gözle görülür şekilde kilo veren Prens William’ın zayıflamasında, iki doğumundan sonra da kısa sürede forma girmesiyle dikkat çeken Cambridge Düşesi Kate Middleton’ın etkili olduğu iddia edildi.

 • 1

  DİYET SONRASI İLK FOTOĞRAF

  DİYET SONRASI İLK FOTOĞRAF
  Prens William, önceki gün eşi Kate Middleton’la birlikte katıldığı Cornwall seyahatinde zayıflamış haliyle görüntülendi.
 • 2

  GÖZLE GÖRÜLÜR FARK

  GÖZLE GÖRÜLÜR FARK
  34 yaşındaki prens, Cornwall ve Scilly adalarında katıldığı etkinliklerde gözle görülür şekilde kilo vermiş haliyle objektiflere yansıdı.
 • 3

  KATE MIDDLETON ETKİLEDİ

  KATE MIDDLETON ETKİLEDİ

  Prensin kilo vermesinde iki doğumundan sonra bile çok kısa zamanda eski formda görüntüsüne kavuşan 34 yaşındaki eşi Kate Middleton'ın etkisi olduğu iddia edildi.

 • 4

  "WILLIAM BENİM YEMEKLERİMİ YEDİ"

  "WILLIAM BENİM YEMEKLERİMİ YEDİ"

  Gezide East Anglia Çocuk Hastanesi’ni ziyaret eden çifte basın mensupları zayıflama konusunda soru yöneltti. Kate Middleton’ın “William çoğunlukla benim yaptığım yemekleri yemek zorundaydı” demesi üzerine Prens William, “İşte çok zayıflamış olmamın sebebi bu” şeklinde esprili yanıt verdi.

 • 5

  KRALİYET AİLESİ SAĞLIKLI BESLENİYOR

  KRALİYET AİLESİ SAĞLIKLI BESLENİYOR

  Kraliyet ailesinin sağlıklı beslenme kurallarını uygulamaya başlayarak sağlıklı karbonhidratlar ve sebze tüketimine ağırlık verdiği öğrenildi.

 • 6

  PRENSESİN ISRARI

  PRENSESİN ISRARI

  Saray kaynaklarından edinilen bilgiye göre Kate Middleton, bu yılın başında Prens William'a karbonhidrat açısından yoğun yiyeceklerden uzak durması konusunda ısrarcı davranmıştı.