Kate Middleton ve Camilla Parker arasında taç savaşı

ntv.com.tr

Kate Middleton’ın Prens William ile evlenerek “prenses” olmasının perde arkasındaki soğuk savaş hikayesi ortaya çıktı.

 • 1

  PRENSESLE CAMILLA'NIN KAN DAVASI

  PRENSESLE CAMILLA'NIN KAN DAVASI

  15 yıllık bir kan davası... Cornwall Düşesi Camilla Parker Bowles’un, Prens William’ın eşi, Cambridge Düşesi Kate Middleton’ı ilk gördüğü andan itibaren küçümsediği idda edildi. Bu iddia, kraliyet biyografi yazarı Christopher Andersen’a ait.

 • 2

  TANIŞTIKLARINDA ÇOK SEVDİ

  TANIŞTIKLARINDA ÇOK SEVDİ

  Christopher Andersen’a göre, Prenses Diana’nın ölümünün ardından Prens Charles ile evlenen 68 yaşındaki Parker Bowles, 34 yaşındaki Middleton ile yıllar öönce, öğrencisi olduğu St. Andrews Üniversitesi’nde tanıştığında, geleceğin düşesine özel ilgi gösterdi. Middleton da müstakbel kayınvalidesinin bu çabasına minnettar oldu. Camilla Parker Bowles’u, ailesine “Çok sıcak, tam bir anne gibi” yorumuyla anlattı.

 • 3

  "CAMILLA GÖRÜNDÜĞÜ GİBİ DEĞİLDİ"

  "CAMILLA GÖRÜNDÜĞÜ GİBİ DEĞİLDİ"

  Ancak yazar Anderson’a konuşan bir kaynağa göre bu, Camilla Parker’ın dışarıdan görünen yüzüydü. Çünkü müstakbel kayınvalide, üvey oğlu Prens William’ın çok daha gösterişli ve soylu bir gelin seçmesi için entrikalar planlıyordu. Ve aktif olarak da William’ın bir aristokrat ile evlenmesi konusunda kampanya yapıyordu. Ona göre ideal olan, William’ın, Avrupa’nın kraliyet ailelerinden biriyle evlenmesiydi.

 • 4

  AİLESİNİ ELEŞTİRDİ

  AİLESİNİ ELEŞTİRDİ

  Kate Middleton’ın yetişme tarzının kötü olmasında, annesi Carole Middleton’ın sigara alışkanlığı ile “kaba saba ve yüzsüz” tutumunun etkili olduğunu düşündü.

 • 5

  "TATLI GÖRÜNEN KALIN KAFALI BİRİ"

  "TATLI GÖRÜNEN KALIN KAFALI BİRİ"

  Camilla Parker’ın kibirli bir tavır içinde olduğunu anlatan kaynağa göre, müstakbel kayınvalide, Kate Middleton’ın “tatlı görünen kalın kafalı biri” olduğunu söylüyordu.

 • 6

  "SAHNE GERİSİNDE KALAMAZDI"

  "SAHNE GERİSİNDE KALAMAZDI"

  Bu düşüncelerin, Prens Charles’ın eşinin sahne gerisinde durmaya dayanamayacak yapıda olmasından kaynaklandığını söyleyen kaynak, “Camilla, Kate Middleton gibi güzel bir genç kadın tarafından sahne gerisine itildiği için sinirleniyordu” şeklinde açıklama yaptı.

 • 7

  SAHNE ÖNÜNDE OLMAK İSTEDİ

  SAHNE ÖNÜNDE OLMAK İSTEDİ

  Camilla Parker Bowles, Kate Middelton’a karşı ilk hamlesini, Prens Charles ile 2005 yılında gerekleşen düğünlerine katılmasını engelleyerek yaptı. Çünkü, kaynağın yorumuna göre, “Camilla bir başka kadının gölgesinde kalamazdı.”

 • 8

  ÇİFTİ AYIRDI İDDİASI

  ÇİFTİ AYIRDI İDDİASI

  Kraliyet içinden bir kaynağın iddiasına göre Camilla Parker Bowles, sevgilisinden ayrılması için Prens William’ın aklını çeldi. 2007 yılında ayrılan çift, daha sonra tekrar birbirlerine döndü.

 • 9

  PRENS CHARLES'I İKNA ÇABASI

  PRENS CHARLES'I İKNA ÇABASI

  Yazar Anderson, Kate Middleton’ın amcası Gary Middleton’ın kokain içtiği iddiaları gibi aile skandallarının ortaya çıktığı zamanlarda Parker Bowles’un, eşi Prens Charles’a bu konu hakkında söylendiğini kitabında iddia etti.

 • 10

  BAŞARAMADI

  BAŞARAMADI

  Parker Bowles, Düşes Kate Middleton’ı sahnenin gerisine itmeyi hiçbir zaman başaramadı.

 • 11

  MUTLU SON

  MUTLU SON

  2011 yılında evlenen Prens William ve Kate Middleton’ın şimdi üç yaşındaki Prens George ve bir yaşındaki Prenses Charlotte olmak üzere iki çocuklarıyla mutlu bir birliktelikleri var.