Kate Middleton ve Prens William’ın cesaret yürüyüşü

ntv.com.tr

İngiltere Cambridge Prensi William ve Prenses Kate Middleton, kanada’ya yaptıkları seyahatte, 60 yıl önce kral ve kraliçenin kullandığı treni ziyaret esnasında cesaretleriyle görevlileri korkuttu.

 • 1

  KORKUTAN ZİYARET

  KORKUTAN ZİYARET

  Cambridge Dükü William ve Düşesi Kate Middleton, Kanada seyahetlerinde yaptıkları tehlikeli yürüyüşle görevlileri tedirgin etti. Çift, 60 yıl önce Kraliçe Elizabeth ve Prens Philip’in kullandığı buharlı treni riskli de olsa ziyaret etti.

 • 2

  ÖNCE PRENSES CESARET ETTİ

  ÖNCE PRENSES CESARET ETTİ

  Bennett Gölü üzerindeki tahta köprüde yer alan tren istasyonu ziyaretinde Kate Middleton, soğukkanlı bir şekilde rayların yanındaki dar yoldan ilerlerken Prens William da arkasından onu takip etti.

 • 3

  GÖREVLİLER PANİKLEDİ

  GÖREVLİLER PANİKLEDİ

  Prens ve prensesin ani kararla böyle bir maceraya atılmaları, görevlileri kısa süreli paniğe sevk etti. İngiliz kraliyet ailesinin en ünlü çifti, Montana Dağları’nın eşsiz manzarası önünde turlarını tamamladı.

 • 4

  PRENSESİN GÖZÜPEKLİĞİ

  PRENSESİN GÖZÜPEKLİĞİ

  Ray kenarındaki yürüyüş esnasında Prens William’ın büyükanne ve büyükbabasının 1959 yılında seyahat ettiği trenden buhar da verildi. Prens William’ın, eşinin gözüpekliği olmasa, Bennett Gölü üzerindeki dar tahta köprüden geçmeye cesaret edemeyeceği konuşuldu.

 • 5

  KIYAFETİYLE DİKKAT ÇEKTİ

  KIYAFETİYLE DİKKAT ÇEKTİ

  Prenses Middleton, geziye 707 sterlin (Yaklaşık 3 bin TL) değerindeki Sentaler marka ceketi ve Shelley Macdonald takılarıyla katıldı.

 • 6

  ZİYARETİN SONU

  ZİYARETİN SONU

  Prens ve prenses, ünlü Klondike Yolu’ndaki nefes kesen Carcross bölgesine ziyaretini tamamladı.

 • 7

  200 YILLIK GEÇMİŞ

  200 YILLIK GEÇMİŞ

  Bu küçük yerleşim, Kanada’nın kuzeybatısındaki Yukon bölgesinde 1800'lerin sonlarında şekillenmiş topraklar olarak biliniyor.