Kenan Doğulu ile Beren Saat 2019'a Sri Lanka'da girecek (Ünlü isimlerin yılbaşı rotaları)

2019’u şehir dışında kutlamak isteyen ünlü isimler, yolculuk öncesi havalimanında objektiflere takıldı. Kenan Doğulu-Beren Saat çiftinin ise yeni yılı Sri Lanka'da karşılacağı iddia edildi.

 • 1

  Hürriyet'in haberine göre; Memleketinin Sivas olduğunu her fırsatta dile getiren İrem Sak da önceki gün havalimanındaydı. Muhabirlerin esprili bir şekilde sorduğu “Sivas’a mı gidiyorsunuz” sorusuna oyuncu, “Kız arkadaşımla Berlin’e gidiyorum” yanıtını verdi.
 • 2

  Hacı Sabancı, sevgilisi Nazlı Kayı ile birlikte Atatürk Havalimanı’nda görüntülendi. Muhabirleri karşılarında görünce şaşkınlık yaşayan çift, yeni yıl tatili için Londra’ya gideceklerini söyledi.
 • 3

  Ece Erken, oğlu Eymen ile Kıbrıs tatiline çıktı. Atatürk Havalimanı’nda objektife yansıyan Erken, “Her yılbaşında Kıbrıs’a giderim, orayı çok seviyorum. Hava da güzel oluyor, güneş görüyoruz” dedi.
 • 4

  2016'da Acun Ilıcalı'dan boşanan Zeynep Yılmaz, 2019’u kızlarıyla Dubai’de karşılayacağını söyledi. Havalimanında objektife takılan Yılmaz, diğer sorulara yanıt vermeden uzaklaştı.
 • 5

  Cüneyt Arkın’ın büyük oğlu Murat Cüreklibatır ve eşi Deniz Cüreklibatır, önceki gün Atatürk Havalimanı’nda görüntülendi. Börü filminin galasına katılmak için İstanbul’a geldiklerini söyleyen Murat Cüreklibatır, “İstanbul’a gala için geldik, 12 saat kaldık, şimdi Londra’ya geri dönüyoruz” dedi.
 • 6

  Yaz tatillerini ailesi ile Bodrum’da geçiren Zeynep Beşerler, yılbaşı için ise rotasını İsviçre’ye çevirdi. Eşi Emir İçgören ve oğlu Kerem’le Alpler’e gideceklerini söyleyen Beşerler, “Yazın denizde geçti, kışın da kar tatili yapıyoruz” diye konuştu.
 • 7

  Kenan Doğulu ve Beren Saat ise iddialara göre yeni yıl sonrası uzun süredir görmek istedikleri Sri Lanka’ya gitme kararı aldı. Bir haftalığına Sri Lanka seyahati planlayan çift, dönüşte yeni projelere başlayacak.