Kerem Bürsin: Dışardan göründüğü gibi değil

Son olarak Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisiyle ekranlarda boy gösteren ve uzun süredir oyuncu meslektaşı Serenay Sarıkaya ile birlikte olan Kerem Bürsin hayatının dışardan göründüğü gibi olmadığını söyledi.

 • 1

  GQ Türkiye dergisine konuşan Kerem Bürsin, "Sen büyüdükçe küçük yaşamak zorlaşıyor mu?" sorusuna şu ifadelerle yanıt verdi: "Yüzde yüz zorlaşıyor. Gerçekten... Ama 'büyüdükçe küçülmek' felsefesi vardır ya, ben ona inanıyorum. Dışarıdan bakınca belki evet, her şey büyük gözüküyor olabilir.
 • 2

  Kim bilir bazıları neler söylüyordur, benim bu görünen hayatıma bakıp. Ama ben gün geçtikçe, daha çok şükret ve geri ver psikolojisine giriyorum.
 • 3

  Sosyal sorumluluk projeleri için daha çok çaba sarf ediyorum; geçirdiğim naif zamanlara ve naif ilişkilere daha fazla değer veriyorum. Yaşam tarzımı ona göre belirlemek için daha çok uğraşıyorum.
 • 4

  Aynı yerde spora gidiyorum, aynı yerlerde vakit geçiriyorum, eski dostlarımla ilişkilerimi koruyorum, ritüellerime sadığım. Yani aslında pek öyle dışardan göründüğü gibi değil."
 • 5

  Türkiye'ye dört yıl önce gelen 30 yaşındaki Bürsin, geldiğinde ilk dikkatini çeken şeyler hakkında ise şöyle konuştu: Birincisi; paranın insan hayatındaki yeri öğrendiğimden çok farklıydı. Sanki her şeyi, herkesi 'para yönetiyor' gibiydi.
 • 6

  İkincisi ise kadınlara karşı saygısızlığın hakim olduğu... Ve ne yazık ki ben bunların okulda aldığın eğitimle ilgili olduğunu da düşünmüyorum. Küçük yaştan itibaren parayla ve kadınlarla ilgili çok yanlış yönlendirilen bir kültürden geldiğimizi düşünüyorum maalesef..."