Kıvanç Tatlıtuğ oynadığı en zor ve en kolay rolü açıkladı

İki yıl önce tasarımcı Başak Dizer’le hayatını birleştiren Kıvanç Tatlıtuğ, yeni filmi Hadi Be Oğlum'u, daha önceki rollerini ve evliliği hakkında merak edilenleri anlattı.

 • 1

  'KENDİMLE YARIŞIM DEVAM EDİYOR'

  'KENDİMLE YARIŞIM DEVAM EDİYOR'

  Hadi Be Oğlum filmiyle 16 Şubat’ta seyirciyle buluşacak olan Kıvanç Tatlıtuğ, L’officiel dergisine konuştu. Projede, Kaş’ta tekne işleten Ali karakterini canlandıran oyuncu, “Şu ana kadar yer aldığım her projede istediğim, benden beklenenin tam tersini yapmak oldu. Hem izleyenleri şaşırtmak hem de kendimle yarışımın hâlâ devam ettiğini herkese göstermek istediğim için böyle bir yol çizdim” dedi.

  HADİ BE OĞLUM'DAN YİNE BİR GÜLNİHAL'Lİ TANITIM - VİDEO

 • 2

  "SEKTÖRÜN DEĞİŞMESİ GEREKİYOR"

  "SEKTÖRÜN DEĞİŞMESİ GEREKİYOR"
  Bu sene dizide yer almayan Tatlıtuğ, “Projeler 150 dakikadan fazla artık. Yabancı bir yönetmenle ya da oyuncuyla bunu konuştuğum zaman bana kesinlikle inanmıyor. Sektörün değişmesi gerekiyor"dedi.
 • 3

  "SÜRELER KESİNLİKLE ÇOK FAZLA"

  "SÜRELER KESİNLİKLE ÇOK FAZLA"
  Tatlıtuğ sözlerine şöyle devam etti: 75 - 80 dakika dizi yaptığımızı hatırlıyorum. Şu an yayınlanan dizilerin süreleri kesinlikle çok fazla. Dijital platformlardaki diziler ise hem bu sürelere karşı atılmış güzel bir adım hem de televizyondaki dizileri besleyen bir durum aslında
 • 4

  "BAŞAK BENİM EN BÜYÜK ŞANSIM"

  "BAŞAK BENİM EN BÜYÜK ŞANSIM"
  İki sene önce Başak Dizer’le evlenen oyuncu, “Evlilik seni nasıl bir adam yaptı?” sorusuna, “Bu mesleğin içinde benim gibi stabil bir adam bile bu ünden, başkalarının fikirlerinden kolay etkilenebilir. Bütün bu süreçleri yaşayıp evine dönüyorsun. Kapıdan o adımı attığın zamandan sabaha kadar kendini yenilemen gerekiyor. Birilerinin sana gerçek Kıvanç’ı hatırlatması gerekiyor. Benim 15 yılda öğrendiğim en önemli şey bu. Evliliğim de bu yüzden bana iyi geldi. Sorumluluk sahibi olmak çok güzel. Yaptığım işe bile yansıdığını düşünüyorum. Kendimi daha çok veriyorum her şeye. Başak’la birbirimize her konuda desteğiz, bu yüzden çok mutluyum. Eşim benim en büyük şansım” cevabını verdi.
 • 5

  BEHLÜL EN ZORUYDU

  BEHLÜL EN ZORUYDU
  Kıvanç Tatlıtuğ, şimdiye kadar oynadığı en zor karakterin Aşk - ı Memnu dizisindeki Behlül, en kolayının ise ‘Kuzey Güney’deki Kuzey Tekinoğlu olduğunu söyledi.