Kylie Jenner Instagram'ın en beğenileni olmak için yeniden çabalıyor

ntv.com.tr

Instagram’ın en beğenilen fotoğrafının sahibi unvanını bir yumurtaya kaptıran Kylie Jenner, yeniden tacını alabilmek için çalışmalara başladı.

 • 1

  Instagram’ın en beğenilen fotoğrafının sahibi olarak elinde rekor bulunduran Kylie Jenner, unvanını bir yumurtaya kaybetmesinin ardından yeninden aynı unvanı alabilmek için çalışmalara başladı.

 • 2

  Kardashian/Jenner ailesinin 21 yaşındaki en küçük kızı Kylie Jenner, bugün Calvin Klein iç çamaşırıyla çekilen fotoğrafını paylaştı.

 • 3

  En beğenilen Instagram fotoğrafının sahibi olarak tacını geri almak isteyen Jenner’ın cesur fotoğrafına şu ana kadar beş milyona yakın beğeni geldi.

 • 4

  Kızı Stormi’nin fotoğrafıyla 18 milyon beğeni alarak Instagram’da beğeni rekoru kıran Kylie Jenner, bir yumurtaya yenilmişti.

 • 5

  World_record_egg adlı, sadece Instagram'ın en çok beğenilen görseline sahip olmak amaçlı açılmış sayfa, tek bir yumurta fotoğrafı yayınlayarak, “Birlikte dünya rekoru kıralım ve bunu Instagram’ın en beğenilen paylaşımı haline getirelim. Şu anki dünya rekorunu elinde bulunduran Kylie Jenner’ı geçelim (18 milyon)” notunu paylaşmış ve kısa sürede 18 milyonu aşmıştı.

 • 6

  Jenner’ın rekorunu yerle bir eden yumurta hakkındaki yorumlar Jenner’ın Instagram gönderilerinin altında birikince, ünlü reality şov yıldızı esprili bir video paylaştı. Jenner, asfaltın üzerinde yumurta pişirerek rekor kıran yumurtaya gönderme yapmıştı.