Lüks malikanesini 'Cesur ve Güzel' için açtı

 • 1

  Kıvanç Tatlıtuğ ile Tuba Büyüküstün'ün başrolü paylaşacağı, Ay Yapım'ın merakla beklenen projesi Cesur ve Güzel'in çekimleri geçtiğimiz günlerde başladı.
 • 2

  KAPILARINI 'CESUR VE GÜZEL' İÇİN AÇTI

  KAPILARINI 'CESUR VE GÜZEL' İÇİN AÇTI
  Dizinin çekimleri ise Polenezköy'de bulunan lüks villada yapılıyor. İddiaya göre sosyetenin ünlü isimlerinden Belma Simavi'ye ait olan malikane kapılarını ilk kez 'Cesur ve Güzel' için açtı.
 • 3

  "İÇİNDE BÜYÜK BİR GÖLET BİLE VAR"

  "İÇİNDE BÜYÜK BİR GÖLET BİLE VAR"
  Posta'dan Halil Kalmuk'un konuya ilişkin yazısı şöyle: "Belma Simavi'nin Polonezköy'De bulunan çiftliği ve üç katlı malikanesi dillere destandır. İçinde büyük bir gölet bile var, düşünün artık. Şimdiye kadar hiçbir yapımcının ikna edemediği Simavi sonunda Ay Yapım için kuralını bozmuş. Birçok sosyetik ismin bile görmek için can attığı, servet değerindeki malikanesinde Tuba Büyüküstün ile Kıvanç Tatlıtuğ'un başrolü paylaşacağı 'Cesur ve Güzel' dizisinin çekilmesine izin vermiş. Tabii müthiş bir para karşılığında. Simavi paha biçilmez antika eşyalarını ise çiftlikteki depoya kaldırmış."
 • 4

  GÖRKEMLİ PARTİ

  GÖRKEMLİ PARTİ
  Söz konusu lüks villa son olarak Belma Simavi'nin yeni yaş günü için verdiği görkemli bir partiyle gündeme gelmişti. Simavi'nin, doğum gününe İstanbul cemiyet hayatının seçkin isimleri katılmıştı.
 • 5

  BOĞAZ MANZARALI VİLLA

  BOĞAZ MANZARALI VİLLA
  Büyüküstün en son rol aldığı 'Kara Para Aşk' dizisi de Feryal Gülman'ın Bebek'teki boğaz manzaralı, havuzlu muhteşem villasında çekilmişti.
 • 6

  DİĞER KİRAYA VEREN İSİMLER

  DİĞER KİRAYA VEREN İSİMLER
  Sosyetede evini dizilere kiraya veren diğer isimler arasında Murat-Arzu Atabarut (Kördüğüm), Murat Mengenecioğlu (Paramparça), Samra Tümen (Babam ve Ailesi) yer alıyor.
 • 7

  EĞİTİMLERE BAŞLADI

  EĞİTİMLERE BAŞLADI
  Dizide 'Sühan' karakterine hayat verecek olan Büyüküstün ise dizinin çekimleri için çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. 34 yaşındaki oyuncu geçtiğimiz günlerde binicilik eğitimlerine başladı.
 • 8

  DİZİNİN KONUSU

  DİZİNİN KONUSU
  Star TV'de yayınlanacak dizinin konusu ise kısaca şöyle:

  Bir gün “Cesur” adında yakışıklı ve gizemli bir adam, sakin ve huzurlu bir kasaba olarak bilinen “Korludağ” ın ortasına bomba gibi düşer. Daha ilk adımını attığında karşısına güzeller güzeli “Sühan” çıkar. Bu sıradışı karşılaşmadan sonra aralarında karşı koyamadıkları bir çekim oluşur. Ama bilmedikleri bir şey vardır. Bu iki gencin mutluluk hayali geçmişten beri düşman olan ailelerinin karşı çıkmasıyla imkansız bir aşka dönüşür.