Magazin Turu (19 Aralık 2016)

Bensu Soral'dan Hande Ataizi'ne, Sibel Turnagöl'den Serdar Ortaç'a hangi ünlü nerede görüldü, ne dedi? Kısa magazin haberleri...

 • 1

  "GERÇEK OLSA ÜŞÜMEZDİM"

  ‘İçerde’ dizisinde Melek karakterini canlandıran Bensu Soral, önceki gece sevgilisi Hakan Baş’la Arnavutköy Balıkçısı’nda görüntülendi.

  Sevgilisini beklerken soğuk havadan titrediği görülen Soral, üzerindeki kürkü soran muhabirlere, “Gerçek olsa bu kadar titremem” yanıtını verdi.
 • 2

  POWER RANGERS HANDE

  Hande Ataizi önceki gün Nişantaşı’ndaydı. Power Rangers kostümlerini andıran, yüzünü tamamen örten montuyla dikkat çeken güzel oyuncu, görenleri şaşkına çevirdi. Meraklı bakışlara aldırış etmeden ilginç görüntüsüyle sokakta yürüyen Ataizi, “Soğuk havalardan korunmak için en iyi çözüm bütün vücudu kapayan bu mont olsa gerek. Bu mont sayesinde üşümüyorum. Dış görünüşümden ziyade sağlığım benim içi daha önemli” açıklamasını yaptı.

  Power Rangers modasını 2014 yılında Asena Atalay başlatmıştı. Atalay’ın bu fotoğrafı uzun süre magazin gündemini meşgul etmişti.

 • 3

  MODAYI TAKİP EDİYOR

  Sibel Can'ın oğlu Engincan'ın başlattığı kürklü terlik modasına şarkıcı Gülşen, Hülya Avşar'dan sonra Sibel Turnagöl de uydu.

  Önceki gün Nişantaşı'nda görüntülenen Sibel Turnagöl, bir mağazada uzun süre terlikleri inceledi. Fiyatı bir hayli pahalı olduğu bilinen kürklü terlikleri almadan ise mağazadan ayrılmadı. 
 • 4

  HER YERE BİSİKLETLE

  Serdar Ortaç, önceki gün İstinyePark Alışveriş Merkezi'ne bisikletiyle geldi.

  Serdar Ortaç, önceki gün İstinyePark Alışveriş Merkezi'ne bisikletiyle geldi. MS hastalığına yakalanan ve doktor tavsiyesiyle sürekli bisiklete binen şarkıcı, AVM'de bulunan Masa Restaurant'a geçerek mekanda dostlarıyla bir araya gelip sohbet etti. Ortaç, mekanda yorgunluk kahvesini yudumladı.
 • 5

  YENİ SEVGİLİ Mİ? 

  Oyuncu İpek Erdem, önceki gece Asmalımescit’te yanında bir erkek arkadaşı ile yürürken görüntülendi.

  Ellerinde bavulla bir taksiye binerken görüntülenen Erdem, basın mensuplarına iyi akşamlar diliyerek taksiye bindi. Erdem, son olarak Tardu Flordun'la aşk yaşadığı iddia ediliyordu.
 • 6

  "CEZA GELİRSE SİZE GÖNDERECEĞİM"  Murat yıldırım ve Faslı nişanlısı Imane Elbani önceki akşam Etiler'de trafikte görüntülendi.

  Elbani kameraları görünce yüzünü saklamayı tercih ederken, Yıldırım ise gazetecilere esprili bir dille, "Ceza gelirse size göndereceğim, haberiniz olsun" dedi. Yıldırım ve Elbani çifti trafiğin açılmasyla basın mensuplarına, "İyi akşamlar" diyerek oradan uzaklaştılar
 • 7

  HANDE YOK CİPİ VAR

  Hande Yener'in manken nişanlısı Ümit Cem Şenol, önceki gece Bebek'te görüntülendi. Hande Yener'in olmadığı gecede bir arkadaşıyla Starbucks Cafe'de oturan Şenol, çıkışta konuşmayarak hızla araca bindi. Şenol'un Hande Yener'e ait ciple gecelerle tur atması dikkatlerden kaçmadı.
 • 8

  ALIŞVERİŞ SONRASI YEMEK


  Saran Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sadettin Saran, kızı Yasemin Saran'la İstinyePark Alışveriş Merkezi'nde objektiflere yansıdı.

  Baba-Kız, AVM'de mağazaları dolaşıp kısa bir alışveriş turu attıktan sonra Mezzaluna Restaurant'a geçerek birlikte güzel bir akşam yemeği yedi.

 • 9

  KÜRKLÜ AŞIKLAR 

  Arzu Yanardağ yazın aşk yaşamaya başladığı işadamı sevgilisi Gabi Abut'la önceki gece Nişantaşı Biber Bar’da geç saatlere kadar eğlendi. Kürklü montlarını giyen aşıklar kol kola yürürken flaşlar patlayınca önce şaşırarak, "Nereden çıktın bu soğuk havada?" dedikten sonra Gabi Abut, "Bilseydik bu havada poz verirdik" dedi. Bir arkadaşlarının da eşlik ettiği aşıklar saat 03.00 civarında kar yağışı eşliğinde bir süre yürüyüş yaptılar.
 • 10

  BİRLİK VE BERABERLİK MESAJI

  Ünlü tiyatrocu Behzat Uygur, eşi Çiğdem Hanım ile Nişantaşı'nda görüntülendi. Nejat Uygur, Kayseri’de 14 asker şehit olduğu hain saldırıyı kınadı. Behzat Uygur, ‘’Allah devletimizin yanında olsun. Şehitlerimize baş sağlığı diliyoruz. O kuzulara annelerinden ayrılanlara lanet olsun" diyerek birlikte ve beraberlik mesajı verdi